- Plný úvazek

JLV, a.s., je jedním z největších poskytovatelů gastronomických a retailových služeb v dopravě v ČR. Společnost vznikla v roce 1959 jako součást ČSD a od roku 1992 působí samostatně. Provozuje jídelní vozy, bistro vozy, catering a má podíl na sítích jako BURGER KING. Důraz klade na kvalitu, flexibilitu a inovace v oblasti cestování a gastronomie.
Umíte jazyky a jste komunikativní člověk? Práce recepční/ho je právě pro Vás!
Rádi Vám nabídneme zaměstnání ve velké stabilní české společnosti v hotelu ABITO*** (Praha 4 - Michle).
Skvělé dopravní spojení: tramvaj č. 11, 14, bus č. 135, 136, 213 – zastávka Teplárna Michle, budova stojí přímo u zastávky.
Od října 2025 vstoupila v platnost velká změna v českém systému sociální podpory. Ministerstvo práce a sociálních věcí spustilo tzv. superdávku 2025, která sjednocuje čtyři dosavadní dávky – příspěvek na bydlení, doplatek na bydlení, příspěvek na živobytí a přídavek na dítě – do jednoho přehledného balíčku. Díky tomu se zjednodušuje administrativa a lidé už nemusí podávat několik různých žádostí. Navíc se vše dá vyřídit i online přes portál Jenda, což výrazně ušetří čas a fronty na Úřadu práce.
Pracovní neschopnost nemusí být noční můrou personalistů ani zaměstnanců. S eNeschopenkou a trochou organizace se dá zvládnout hladce. Jak na to? Tady je ucelený průvodce plný praktických tipů, které vám ušetří čas i nervy!
První dojem uděláte jen jednou. Ať už jde o váš životopis, profil na LinkedInu nebo jiné profesní sítě, barvy a text hrají klíčovou roli. Věděli jste, že správná volba barev může zvýšit šanci, že si vás zaměstnavatel všimne? Nebo že na struktuře textu záleží víc, než si myslíte? Pojďme si ukázat, jak díky psychologii barev a textu zaujmout hned napoprvé.
Od 1. června 2025 vstoupila s flexinovelou zákoníku práce v účinnost i úprava nařízení vlády č. 590/2006 Sb. Mění pravidla pro osobní překážky v práci. Přináší jasnější nárok na volno při svatbě, úmrtí či doprovodu k lékaři a nové podmínky pro volno při hledání zaměstnání. Co to znamená pro HR praxi a plánování směn?