Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor tavírny (m/ž) – 34 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Těžba, hutnictví a slévárenství, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 33.000 – 34.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Nevadí ti práce na tři směny, být trochu v pohybu a zároveň hledáš partu pohodových lidí? Pak čti dál…
Do našeho týmu potřebujeme nové parťáky či parťačky. Budeš součástí nadnárodní slévárny, která působí na trhu více než 80 let. V našem výrobním závodě v Brně odléváme brzdové třmeny. Výrobky které zde vyrábíme najdeš ve vozech BMW, Audi, Ranault a dalších.

Náplň práce:

Co všechno u nás budeš mít pod palcem?

  • Distribuci tekutého kovu
  • Provádění oprav a výměn výdusek/vyzdívek
  • Provádění očkování a modifikace
  • Vedení příslušných záznamů, technické a provozní dokumentace

Co od Vás očekáváme:

Jaký bys měl/a být ty?

  • Měl bys být ochotný pracovat na tři směny (případně 12h směny)
  • Práce na PC by ti neměla být cizí
  • Neměl by ses bát fyzické práce

    Co Vám můžeme nabídnout:

      Co tě u nás čeká a nemine?

      • Nástupní mzda: 29 600 Kč + další navyšování po zkušební době
      • Osobní ohodnocení: 1 500 Kč
      • Příplatek za noční směnu: 10 % průměrného výdělku (1 074 Kč/měsíc)
      • Rizikové příplatky: (1 515Kč/měsíc)
      • Čtvrtletní bonusy
      • Odměny za doporučení pracovníka 5 000 Kč
      • 5 týdnů dovolené
      • Multisport kartu
      • Dotované obědy (na výběr ze sedmi jídel)
      • Kariérní postup pro šikovné pracovníky

      Obsluha práškové lakovny

      Nutně vás hledají
      • Brno
      • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
      • 33 000 – 40 700 Kč
      • Plný úvazek
      • Vhodné pro absolventy
        Benefity:
      • Dovolená navíc
      • Firemní akce
      • Kafetérie
      • Příspěvek na sport
      • Příspěvek na stravování
      • Příspěvek na volný čas
      • Příspěvek na spoření / pojištění
      • Příspěvek na dopravu
      • Parkoviště
      Zveřejněno: 19. dubna
      • Brno
      • PMK.CZ s.r.o.
      • 40 000 – 80 000 Kč
      Zveřejněno: 24. dubna
      • Brno
      • Avardy s.r.o.
      • 28 000 – 35 000 Kč
      • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
      • Vhodné pro cizince
      Zveřejněno: 23. dubna
      • Brno
      • FORUM STANY s.r.o.
      • 40 000 – 60 000 Kč
        Benefity:
      • Finanční bonusy / prémie
      • Pružná pracovní doba
      • Brno
      • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
      • 30 000 – 50 000 Kč
      Zveřejněno: 22. dubna
      • Rumburk
      • NGW s.r.o.
      • od 25 000 Kč
      Zveřejněno: 20. března
      • Vysoké Mýto
      • MDS solution s.r.o.
      • 35 000 – 40 000 Kč
      Zveřejněno: 17. dubna
      • Liboc, Praha
      • DEREZA, společnost s ručením omezeným
      • 29 000 – 30 000 Kč

      IFE-CR,a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., AC Jobs, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., A B H Design, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Trenkwalder a.s., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., Avardy s.r.o., Věra Pietrasová, AUTO POKORNÝ, s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Česká pošta, s.p., META-PYRO, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Advateq s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., CREW-MONT s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., stoba Precizní Technika s.r.o.

      Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
      Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Domácí práce, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Dezinfektor / Dezinfektorka, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Pokojová služba, Operátor / operátorka chemické výroby, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

      Modřice, Brno

      Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

      Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

      Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

      Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

      Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

      Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

      Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

      Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

      Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

      Rekvalifikační kurzy v kostce

      Trainee program – první práce pro absolventy

      AJ bonus bonusy den dění dokumentace hodnocení měsíc mzda náplň práce nové odměny ohodnocení operátor plat postup práce pracovní pracovník průměrné příplatek příplatky směny SOU sport vedení dokument dovolené kariérní kov náplň národní osobní PC PR případ riziko součást technické trh tým výběr výrobní závod záznam zkušební