Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč zakázkové výroby

Lokalita Rakovník
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Hledáme spolehlivé svářeče pro malou firmu, která se zabývá zakázkovou výrobou.

Profil kandidáta:

Svářečský průkaz výhodou.

Nabízíme:

Nabízíme zázemí silné zahraniční firmy, zajímavé finanční ohodnocení. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Žatec, Louny
Zveřejněno: 24. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Slaný
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Chrášťany, Praha-západ
  • AMCON Europe s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 27. července
  • Petřvald, Karviná
  • RIGHT INDICADA s.r.o.
  • 32 000 – 35 500 Kč
Zveřejněno: 1. října
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Olešnice, Blansko
  • Mlékárna Olešnice a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 3. září
  • Ratíškovice
  • MACEK a SYN, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Hodonín
  • VELITAN s.r.o.
  • 17 800 – 45 000 Kč
  • Dolní Benešov
  • MSA, a.s.
  • od 23 000 Kč

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., I N T E G R O a. s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., ProJobEU s.r.o., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, HOFMANN WIZARD s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Hospodář / Hospodářka, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Rakovník, Kladruby, okres Rokycany, Kladno, Králův Dvůr, Tis u Blatna, Žebrák, Žatec, okres Louny, Unhošť, Louny, Postoloprty, Beroun, Slaný, Beroun-Závodí, Beroun

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

AJ hledám hodnocení HR kandidát náplň práce ohodnocení pozice práce dohody finanční firmy kov náplň PR profi výroby zahraniční