Hledáme lidem práci Manpower

PLC PROGRAMÁTOR | vhodné pro juniory

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do menší české společnosti v Opavě hledáme PLC programátora juniora nebo seniora, důležité pro firmu je alespoň základní znalost programování a zbytek zaučí. Těšit se můžete na zajímavé projekty, prima kolegy a příjemnou firemní kulturu.

Popis pozice:

  • programovat PLC jednotky řídících systémů AMIT, zejména ŘS fotovoltaických elektráren, kogeneračních jednotek a inteligentních budov
  • podílet se na realizaci a řešení zakázky
  • práce v SW DetStudio firmy AMIT
  • úprava PLC programu (např. zavádění nových funkcí)
  • komunikace s kolegy z dalších týmů

Profil kandidáta:

  • alespoň základní znalost programování PLC
  • zájem o programování
  • znalost zn. AMIT velkou výhodou, nikoliv nutností
  • ochota učit se a rozvíjet se
  • samostatnost, zodpovědnost
  • týmový duch

Nabízíme:

  • odměny ke mzdě
  • pružná pracovní doba
  • stravenky
  • mobilní telefon
  • firemní akce
  • klidné, přátelské pracovní prostředí
  • zaměstnavatelem plně hrazená školení či účasti na konferencích

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Děčín
  • DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 14. července
  • Plzeň
  • VOKOTRANS s.r.o.
  • 45 000 – 48 000 Kč

HOFMANN WIZARD s.r.o., ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Markmont, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., CZ LOKO, a.s., Idemia Czech s.r.o., Comac jobs s.r.o., DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o., Věra Pietrasová, Advantage Consulting, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., O.K. solution, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Tiskař / Tiskařka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Opava, Bolatice, Dolní Benešov, Bílovec, Krnov, Ostrava

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

AJ akce dění doba důležité hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace místa mobil Most odměny odpovědnost postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa pracovní prostředí programátor prostředí pružná pracovní doba samostatnost SOU společnost společnosti stravenky studio školení telefon uchazeč úprava vhodné vyšší zaměstnavatel znalost české díl firemní firmy foto mobilní PR profi program projekt pružná přátelské případ přístup řešení systém tým volná pracovní místa zájem