Hledáme lidem práci Manpower

Analytik/IS administrátor

Lokalita Týniště nad Orlicí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Je ti blízká obast IT? Máš analytické myšlení? Pro mezinárodní společnost hledáme Analytika/IT administrátora, jehož hlavní náplní bude analýza aplikací, údržba a správa.

Náplň práce:

- komunikace s uživateli aplikací (vyjasnění problému, diagnostika a návrhy řešení)

- podpora žádostí o softwarové aplikace

- spolupráce s programátory

- poskytování technologických řešení pro různé problémy

- přetváření požadavků do životaschopné podoby

Profil kandidáta:

- zkušenosti s informační a komunikační technologií

- orientace ve firemních procesech (výroba, logistika)

- dobrá komunikaci v ČJ a AJ

- znalost databází, SQL, ERP, MS reportingu a integračních služeb

- skripty programování (shell)

- pečlivost a smysl pro zodpovědnost, chuť se učit

- řp. sk. B

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení včetně 13. mzdy

- 5 týdnů dovolené

- dotované závodní stravování

- flexibilní pracovní dobu

- benefitní program Cafeterie

- příspěvek na penzijní připojištění

Nástup možný ihned!

Místo výkonu práce: Týniště nad Orlicí

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej a zašli mi svůj životopis!

  • Brandýs nad Orlicí
  • Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. března
  • Vysoké Mýto
  • PC COMP s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Chrudim
  • ASAP IT CREW s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. února
  • Česká Třebová
  • IMS - Drašnar s. r. o.
Zveřejněno: 5. března
  • Třemošnice
  • TPV group s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Týniště nad Orlicí
  • ALPHA Vehicle Security Solutions Czech…
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Sezimovo Ústí
  • KOVOSVIT MAS Management, a.s.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 5. srpna
Zveřejněno: 26. ledna
  • Pardubice
  • Krajská knihovna v Pardubicích
  • 22 980 – 33 790 Kč
Zveřejněno: 7. října
  • Praha
  • Brokeadult, s.r.o.
  • 8 000 – 9 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 9. června
  • Vsetín
  • Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 16. března
  • Šternberk
  • Mgr. Kamil Ševčík
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Olomouc
  • ARRIVA MORAVA a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Bílsko, Olomouc
  • Reklamy Svoboda, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Olomouc
  • LANEX Olomouc s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
  • Velká Bystřice
  • FTP Plastics, s. r. o.
  • 21 000 – 24 000 Kč
  • Liberec
  • JAPOS - STAV s.r.o.
  • 15 000 – 15 500 Kč
Zveřejněno: 17. března
  • Liboc, Praha
  • Bohemian Unicorn s.r.o.
  • Karlovice, Semily
  • AUTOCAMP - Sedmihorky veřejná obchodní…
  • 15 000 – 16 300 Kč
  • Nové Město, Praha
  • Kateřinská Hotel, s.r.o.
  • 24 000 – 24 500 Kč
  • Příbram
  • INUS Příbram s.r.o.
  • 8 000 – 9 500 Kč
  • Tišice
  • H.C.S., spol. s r.o.
  • od 19 000 Kč

Advantage Consulting, s.r.o., Elektrárny Opatovice, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Rubena, s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, ASCO-CZ s.r.o., SA Trade s.r.o., ECOM s.r.o., Conel Automation s.r.o., Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí, PC COMP s.r.o., RADOM, s.r.o., METEL s.r.o., HYPOXIA Group s.r.o., HK ENGINEERING s.r.o., ASAP IT CREW s.r.o., DEYMED Diagnostic s.r.o., IMS - Drašnar s. r. o., Město Přelouč, shop4all s.r.o., Michlovský - stavební s.r.o., TPV group s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Překladatel / Překladatelka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Analytik / analytička IT, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Vývojář / Vývojářka, Grafik / Grafička, Opravář / Opravářka, Frézař / Frézařka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Revizní technik / technička, Nástrojář / Nástrojářka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička

Choceň, Opatovice nad Labem, Pardubice, Náchod, Letohrad, Proseč, okres Chrudim, Albrechtice nad Orlicí, Solnice, České Meziříčí, Hradec Králové, Brandýs nad Orlicí, Vysoké Mýto, Česká Skalice, Chrudim, Hronov, Česká Třebová, Přelouč, Bílá Třemešná, Trutnov, Třemošnice

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Odbory - proč a jak je založit

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

administrátor AJ analytik analytika analýza benefit data flexibilní hlavní hledám hodnocení IT kandidát komunikace Luže mezinárodní místo mzdy nabídka nad Orlicí náplň práce odpovědnost ohodnocení pečlivost penzijní připojištění podpora pojištění pozice práce pracovní práva programátor připojištění příspěvek reporting společnost spolupráce správa stravování Týn Týniště nad Orlicí výkon výroba zkušenosti znalost žádost životopis aplikace cafeterie doby dovolené finanční firemní informační komunikační logistik logistika místo výkonu práce myšlení náplň národní penzijní PR problém proces profi program report řešení technolog údržba uživatel závod zkušenost