Hledáme lidem práci Manpower

Operátor/ka výroby

Lokalita Uherský Brod
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Světoznámá firma s dlouholetou tradicí hledá nové zaměstnance na pozici OPERÁTOR VÝROBY (3 směnný provoz).

Popis pozice:

Hlavní pracovní náplní je především nenáročná obsluha strojů (výroba, jednoduchá montáž, kompletace a pomocné operace při výrobě filtrů).

Na vše budete samozřejmě řádně proškoleni, takže zkušenost není potřeba :)

Práce je bez ubytování

Profil kandidáta:

- Minimální věk 18 let
- Manuální zručnost
- Spolehlivost

Nabízíme:

- Nástupní mzda od 19 000 Kč/měsíc (po zaučení mzda od 21 000 Kč/měsíc)

- Čisté prostředí

- !POZOR! → Zařízený svoz do zaměstnání

- dotované stravování v podnikové jídelně

- příspěvky za víkendy, přesčasy, práci v noci a ve svátek

- 13. plat, dárek při pracovním výročí, firemní akce, týden dovolené navíc

  • Hluk
  • Comac jobs s.r.o.
  • 26 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. března
  • Otrokovice
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Benátky nad Jizerou
  • Řezníci
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. března

ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RPG Recycling, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Comac jobs s.r.o., VAVRYS CZ s.r.o., Lázně Luhačovice, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., EVPÚ Defence a.s., Lead - HR Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Valašské Meziříčí, SMART VENTURE s.r.o., Continental Barum s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AISE, s.r.o., DF Partner s. r. o., Skanska a.s., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., KOMA MODULAR s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., Amikov job, s.r.o., Hebl Group s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o., METALLBAU CZ, s.r.o., Project Controls, s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., KOVAR a.s., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., RIGUM, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TRIMILL, a.s., Domov Hvězda, příspěvková organizace, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., MND Drilling & Services a.s., Recovera Využití zdrojů a.s., RenoServices, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zahradník / Zahradnice, Projektant / Projektantka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Pokojová služba, Aranžér / Aranžérka, Výzkum a vývoj, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Uherský Brod, Hluk, Luhačovice, Uherské Hradiště, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Napajedla, Veselí nad Moravou, Otrokovice, Zlín, Vizovice, Strážnice, Bzenec, Fryšták, Neubuz, Valašské Klobouky, Hulín, Vlkoš, okres Hodonín, Kroměříž, Kyjov, okres Hodonín, Leskovec, Brankovice, Hodonín, Dubňany, Vsetín, Hvězdlice, Lužice, okres Hodonín, Němčice nad Hanou, Všechovice, okres Přerov, Přerov

Odbory - proč a jak je založit

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

akce dárek den firma hlavní kandidát měsíc mzda náplň práce nové operátor plat podnik pozice práce pracovní prostředí přesčas přesčasy stravování svátek týden týden dovolené navíc ubytování víkend výroba zaměstnání Zruč dovolené filtr firemní kov minimální náplň navíc obsluha operace pomoc PR profi příspěvky stroj výroby zkušenost