Seřizovač/ka Moderní technologie | Začátečník i Profesionál

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma TresJob s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Seřizovač / seřizovačka strojů, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Velmi pokročilý C1)
Hrubá mzda 45.000 – 55.000 Kč

TresJob s.r.o.

Naše společnost se specializuje na poradenství v oblasti personalistiky a zprostředkování zaměstnání.

Pracovní náplň SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ:

Přidej se do super týmu stabilní firmy! Právě hledáme seřizovače vstřikolisů! <<<

>>> Práce s nejmodernějšími technologiemi ve velmi příznivých pracovních podmínkách a s dobře dostupnou lokalitou! - okres Přerov. Navíc se jedná o stabilní zázemí, které přináší mnoho benefitů. Aktuálně hledáme zkušeného seřizovače a zaučíme i juniora se zkušeností na vstřikolisech!

  • Nastavení výrobních parametrů stroje
  • Doplňování materiálu do stroje
  • Základní údržba a opravy strojů
  • Spolupráce na odstraňování závad
  • Kontrola výroby
  • Práce na směnný provoz (7,5 hod směna)

Nabídka a benefity:

  • Motivační platové ohodnocení
  • Nadstandardní odměny pro směnný provoz (16% příplatek za odpolední a 32% za noční směnu)
  • 100% příplatek za přesčas
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenku 170 Kč/den
  • Zvýhodněné stravování v podnikové jídelně
  • Profesionální zaškolení
  • Kariérní růst a zvyšovaní kvalifikace
  • Firemní akce, Dny otevřených dveří, pracovní teambuildingy
  • Bonusy a další!

Požadavky:

  • Technické vzdělání
  • Zkušenosti se vstřikolisy plastů
  • Čtení a tvorba výrobní dokumentace
  • Vhodné i pro juniory začínající v oboru

Těšíme se na Váš životopis!

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Ostrava
  • MONTYCON gastro, s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. dubna
  • Kladno
  • Kingsman The Barber Shop s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 20. října
  • Stodůlky, Praha
  • Stavební bytové družstvo STAVEG
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Kolín
  • BFK service a.s.
    Benefity:
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Jindřichův Hradec
  • FARLAST Services s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Vestec, Praha-západ
  • RUPEXIM s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Masáže na pracovišti
  • Parkoviště
  • Holoubkov
  • R + S Automotive CZ s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Terešov
  • Výchovný ústav, střední škola a…
  • 32 000 – 41 000 Kč
  • Holoubkov
  • 26 600 – 40 000 Kč

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., O.K. solution, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Markmont, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Pragolematik s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., TresJob s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Dekoratér / Dekoratérka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Specialista / specialistka telekomunikací, Operátor / operátorka chemické výroby, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Odbory - proč a jak je založit

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ akce benefit benefity bonus bonusy Bor den dokumentace hledám hodnocení IT kariérní růst kvalifikace nabídka NDA občerstvení odměny ohodnocení pec penzijní připojištění plat podnik pojištění poradenství požadavky práce pracovní Přerov přesčas příplatek připojištění příspěvek růst společnost spolupráce stabilní stravování školení teambuilding technologie vhodné výrobní dokumentace vzdělání zaměstnání zkušenosti životopis dar dny dokument dovolené firemní firmy kariérní kontrola kov list materiál motivační na pracovišti náplň navíc oblast oblasti obor okres opravy penzijní platové ohodnocení PR pracovní náplň směna standard stav stroj technické technolog tvorba tým údržba výrobní výroby zkušenost