Seřizovač/ka Moderní technologie | Začátečník i Profesionál

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma TresJob s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Seřizovač / seřizovačka strojů, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Velmi pokročilý C1)
Hrubá mzda 45.000 – 55.000 Kč

TresJob s.r.o.

Naše společnost se specializuje na poradenství v oblasti personalistiky a zprostředkování zaměstnání.

Pracovní náplň SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ:

Přidej se do super týmu stabilní firmy! Právě hledáme seřizovače vstřikolisů! <<<

>>> Práce s nejmodernějšími technologiemi ve velmi příznivých pracovních podmínkách a s dobře dostupnou lokalitou! - okres Přerov. Navíc se jedná o stabilní zázemí, které přináší mnoho benefitů. Aktuálně hledáme zkušeného seřizovače a zaučíme i juniora se zkušeností na vstřikolisech!

  • Nastavení výrobních parametrů stroje
  • Doplňování materiálu do stroje
  • Základní údržba a opravy strojů
  • Spolupráce na odstraňování závad
  • Kontrola výroby
  • Práce na směnný provoz (7,5 hod směna)

Nabídka a benefity:

  • Motivační platové ohodnocení
  • Nadstandardní odměny pro směnný provoz (16% příplatek za odpolední a 32% za noční směnu)
  • 100% příplatek za přesčas
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenku 170 Kč/den
  • Zvýhodněné stravování v podnikové jídelně
  • Profesionální zaškolení
  • Kariérní růst a zvyšovaní kvalifikace
  • Firemní akce, Dny otevřených dveří, pracovní teambuildingy
  • Bonusy a další!

Požadavky:

  • Technické vzdělání
  • Zkušenosti se vstřikolisy plastů
  • Čtení a tvorba výrobní dokumentace
  • Vhodné i pro juniory začínající v oboru

Těšíme se na Váš životopis!

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Kladno
  • Kingsman The Barber Shop s.r.o.
Zveřejněno: 20. října
  • Stodůlky, Praha
  • Stavební bytové družstvo STAVEG
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Kolín
  • BFK service a.s.
    Benefity:
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Jindřichův Hradec
  • FARLAST Services s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Vestec, Praha-západ
  • RUPEXIM s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Masáže na pracovišti
  • Parkoviště
  • Holoubkov
  • R + S Automotive CZ s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Terešov
  • Výchovný ústav, střední škola a…
  • 32 000 – 41 000 Kč
  • Holoubkov
  • 26 600 – 40 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Bohumín, Rychvald

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

AJ akce benefit benefity bonus bonusy Bor den dokumentace hledám hodnocení IT kariérní růst kvalifikace nabídka NDA občerstvení odměny ohodnocení pec penzijní připojištění plat podnik pojištění poradenství požadavky práce pracovní Přerov přesčas příplatek připojištění příspěvek růst společnost spolupráce stabilní stravování školení teambuilding technologie vhodné výrobní dokumentace vzdělání zaměstnání zkušenosti životopis dar dny dokument dovolené firemní firmy kariérní kontrola kov list materiál motivační na pracovišti náplň navíc oblast oblasti obor okres opravy penzijní platové ohodnocení PR pracovní náplň směna standard stav stroj technické technolog tvorba tým údržba výrobní výroby zkušenost