Poradce ve změně životního stylu - práce on-line

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Olomouc
Firma Alena Dítětová
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Odměna 10.000 – 30.000 Kč / měsíc

Jsi ambiciózní člověk, který touží po vybudování si něčeho velkého?
Chceš mít svobodu místa, času a nadstandardní příjem?
Chápeš, že velké věci potřebují čas a nebojíš se překážeš?
Možná hledám právě Tebe :-)

Náplň práce:

  • nutriční plány pro klienty
  • zákaznické servisy
  • budování obchodní sítě
  • školení nových členů

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání s maturitou
  • věk 18+
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • disciplínu
  • cílevědomost a touhu nežít průměrný život

Co Vám můžeme nabídnout:

  • špičkový školící systém
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní benefity
  • po zaučení nadstandardní příjem
  • přátelský kolektiv

Benefity

  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
Zobrazit výpis brigád

  • Smíchov, Praha
  • Andulka services s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. července
  • Celá ČR
  • Chmelda hops s.r.o.
  • 28 600 – 29 560 Kč / úkol
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Peníze na ruku
  • Výplata ihned
Zveřejněno: 12. července
  • Mukařov, Mladá Boleslav
  • Centrum Robinson, z.ú.
  • 26 000 – 30 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
  • Brigáda
  • Praha
  • Jan Vrba
  • Brigáda
  • Vhodné pro studenty
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 13. července
  • Liberec
  • David Štěpánek
  • 2 500 – 4 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
    Benefity:

SIMPLY5 s.r.o., Ing. Tomáš Hronek

Olomouc, Celá ČR

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

benefit benefity cíle flexibilní hledám IT místa Most náplň práce NDA obchodní plán poradce práce pracovní průměrný školení vzdělání cíl člen dar firemní kolektiv kov náplň obchod plány PR přátelský servis standard systém životní