Poradce ve změně životního stylu - práce on-line

Pracovní poměr brigády
Lokalita Olomouc
Firma Alena Dítětová
Odměna 10.000 – 30.000 Kč / měsíc

Jsi ambiciózní člověk, který touží po vybudování si něčeho velkého?
Chceš mít svobodu místa, času a nadstandardní příjem?
Chápeš, že velké věci potřebují čas a nebojíš se překážek?
Možná hledám právě Tebe :-)

Náplň práce:

  • nutriční plány pro klienty
  • zákaznické servisy
  • budování obchodní sítě
  • školení nových členů

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání s maturitou
  • věk 18+
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • disciplínu
  • cílevědomost a touhu nežít průměrný život

Co Vám můžeme nabídnout:

  • špičkový školící systém
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci on-line
  • firemní benefity
  • po zaučení nadstandardní příjem (10 000 Kč – 100 000 Kč)
  • přátelský kolektiv
Zobrazit výpis brigád

  • České Budějovice
  • Radek Vazda
  • 150 – 200 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 7. června
  • Holešovice, Praha
  • Radek Hanačík
  • 100 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
    Benefity:
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
Zveřejněno: 6. června
  • Smíchov, Praha
  • MaxPragueHostel s.r.o.
  • 130 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 11. května

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

benefit benefity IT Most náplň práce NDA poradce práce člen dar kolektiv kov náplň obchod PR servis standard životní