Poradce ve změně životního stylu - práce on-line

Pracovní poměr brigády
Lokalita Ostrava
Firma Alena Dítětová
Odměna 10.000 – 30.000 Kč / měsíc

Jsi ambiciózní člověk, který touží po vybudování si něčeho velkého?
Chceš mít svobodu místa, času a nadstandardní příjem?
Chápeš, že velké věci potřebují čas a nebojíš se překážeš?
Možná hledám právě Tebe :-)

Náplň práce:

  • nutriční plány pro klienty
  • zákaznické servisy
  • budování obchodní sítě
  • školení nových členů

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání s maturitou
  • věk 18+
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • disciplínu
  • cílevědomost a touhu nežít průměrný život

Co Vám můžeme nabídnout:

  • špičkový školící systém
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní benefity
  • po zaučení nadstandardní příjem
  • přátelský kolektiv
Zobrazit výpis brigád

  • Opava
  • Lucie Zavadilová
  • 120 – 125 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Peníze na ruku
  • Výplata ihned
Zveřejněno: 5. září

Globus ČR, v.o.s., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

benefit benefity IT Most náplň práce NDA poradce práce člen dar kolektiv kov náplň obchod PR servis standard životní