Práce: Odborník povrchových úprav

lokalita: Slaný zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Spol. zabývající se výrobou a montáží ocelových konstrukcí, zejména ocelových mostů a transformátorových kotlů hledá nového kolegu na pozici ODBORNÍK POVRCHOVÝCH ÚPRAV!

Náplň práce:

  • Kontrola a vyhodnocení technologie PKO
  • Jednání s projektanty ocelových konstrukcí ve věci povrch. úprav
  • Organizace,kontrola předepsané technologie PKO ve výrobě
  • Vyřizování reklamací povrchových úprav
  • Administrativa s tím vším spojená

Požadujeme:

  • VŠ technického směru nebo SŠ technického směru + 2 roky praxe v oboru
  • Znalost metod a norem v oboru PKO
  • Zkušenosti ve výrobní společnosti vítány
  • Zkušenosti v obchodním prostředí vítány

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení až 35 000,– + bonusy
  • Stravenky, 25 dní dovolené a další benefity společnosti
  • Profesní i fin. růst
  • Zahraniční školení v rámci společnosti

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Slaný

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Mzda

30.000 – 39.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.