Hledáme lidem práci Manpower

Technolog povrchových úprav

Lokalita Bohumín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Staň se specialistou v oboru povrchových úprav. Společnost v Bohumíně hledá kolegu, kterého plně zaučí. Stačí mít zájem o kovy, komunikativní AJ a vystudované strojírentství. Na této pozici Vás čeká rozmanitý práce, každým dnem je něco nového, co se můžete naučit. Je zde prostor růst a stát se profesionálem v oboru.

Popis pozice:

- budete definovat technologické postupy a zajišťovat technologickou přípravu výroby

- budete se podílet na zlepšování procesů povrchových úprav

- optimalizovat výrobní procesy

- kontrolovat jakost

- spolupodílet se na vývoji a technologických zkouškách

- kombinace práce v kanceláři a ve výrobě

Profil kandidáta:

- technické a kreativní myšlení

- znalosti a praxi v oblasti protikorozní ochrany

- dobrou znalost a aktivní užívání programů MS Office

- dobré komunikační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost

- znalost jednoho cizího jazyka na komunikační úrovni (AJ nebo NJ)

- samostatnos

Nabízíme:

- znalost atraktivního oboru, který má budoucnost

- dlouhodobá spolupráce - možnost proplacení VŠ

- vzdělávací kurzy

- finanční bonusy v průběhu roku

- závodní stravování

- dovolená 5 týdnů

- flexibilní pracovní doba

  • Plzeň
  • STRKAN s.r.o.
  • 28 500 – 39 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. října
  • Skotnice
  • 153 s.r.o. "v likvidaci"
  • od 22 000 Kč
  • Zachrašťany
  • SPM 11 s.r.o.
  • od 13 350 Kč
  • Přerov
  • PROJEKT 47, s.r.o.
  • Jablonec nad Nisou
  • Ascari s.r.o.
  • 26 800 – 30 000 Kč
  • Nárameč
  • Jaroslav Jelínek
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Ostrava
  • KRAKOWSKI SILESIA s.r.o.
  • Ostrava
  • Centrum moderní stomatologie s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Uherský Brod
  • XSTRABRON s.r.o.
  • 32 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 4. října

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ Bohumín bonus bonusy Bor budoucnost doba dovolená flexibilní HR IT kancelář kandidát kurz kurzy Most možnost náplň práce nové odpovědnost Office pec pečlivost postup pozice práce pracovní pracovní doba procesy růst specialist společnost spolupráce stravování vzdělávací kurzy znalost znalosti díl dobro finanční jazyk komunikační kov kreativní list myšlení náplň oblast oblasti obor ochrany placení PR proces procesů profi program rok schopnost schopnosti stroj technické technolog výrobní výroby vzdělávací kurz zájem závod