Nabídky práce ve Velké Štáhli a okolí v oboru „Řemeslná výroba a manuální práce“ (115 inzerátů)

DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 19. srpna
KONSTRUKCE SCHWARZ s.r.o. | KONSTRUKCE SCHWARZ s.r.o. | Jamartice, Rýmařov Jamartice, Rýmařov (3 km)
  • 30 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 14. srpna
Lead - HR Services s.r.o. | Lead - HR Services s.r.o. | Šumperk Šumperk (28 km)
  • 38 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
TESPO - TOPENÁŘSKÉ CENTRUM s.r.o. | TESPO - TOPENÁŘSKÉ CENTRUM s… | Šumperk Šumperk (28 km)
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna
Vision Travel s.r.o. | Vision Travel s.r.o. | Filipovice, Bělá pod Pradědem Filipovice, Bělá pod Pradědem (29 km)
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 17. srpna
METOSA GROUP s.r.o. | METOSA GROUP s.r.o. | Krnov Krnov (31 km)
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Jeseník Jeseník (35 km)
  • 24 750 – 26 250 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Jeseník Jeseník (35 km)
  • 24 750 – 26 250 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. srpna
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Mohelnice, Šumperk Mohelnice, Šumperk (36 km)
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro studenty
Zveřejněno: 18. srpna
O.K. solution, s.r.o. | O.K. solution, s.r.o. | Mohelnice, Šumperk Mohelnice, Šumperk (36 km)
  • 34 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 15. srpna
KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o. | KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o. | Chválkovice, Olomouc Chválkovice, Olomouc (36 km)
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna
Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Zlaté Hory Zlaté Hory (37 km)
  • 29 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 15. srpna
O.K. solution, s.r.o. | O.K. solution, s.r.o. | Olomouc Olomouc (38 km)
  • 30 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 14. srpna
ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. | ROTHLEHNER pracovní plošiny s… | Velký Újezd Velký Újezd (40 km)
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 14. srpna
LeasingTeam s.r.o. | LeasingTeam s.r.o. | Milenov Milenov (47 km)
  • 30 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna



Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Brno, Nové Město, Praha, Ostrava, Praha, Plzeň, České Budějovice, Žižkov, Praha, Vršovice, Praha, Olomouc, Liberec, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
UNIOS SERVIS s.r.o., STROJÍRNA NOVOTNÝ s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., KONSTRUKCE SCHWARZ s.r.o., Markmont, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., Zdeněk Ptáček, ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., TDK Electronics s.r.o., TESPO - TOPENÁŘSKÉ CENTRUM s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Vision Travel s.r.o., SH Job Partners s.r.o., METOSA GROUP s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Deklarace odpovědného podnikání z. s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Elektro Minář s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., ZLKL, s. r. o., Lead - Project Advices s.r.o., Trenkwalder a.s., Orienta Czech s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Metrostav a.s., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Lubomír Kaštovský, Česká pošta, s.p., 21 Consult Group s.r.o., Skanska a.s., Bergasto a.s., Comac jobs s.r.o., FERRAM, a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., LeasingTeam s.r.o., FERMAT CZ s.r.o., Hanácká potravinářská společnost s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Vrtač / Vrtařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Strojní mechanik / mechanička, Shift leader / Vedoucí směny

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Lipník nad Bečvou, Dubicko, Celá ČR, Jamartice, Rýmařov, Bruntál, Oskava, Šternberk, Šumperk, Filipovice, Bělá pod Pradědem, Město Albrechtice, Krnov, Litovel, Hlubočky, Horka nad Moravou, Jeseník, Zábřeh, Mohelnice, okres Šumperk, Chválkovice, Olomouc, Loštice, Zlaté Hory, Hradec nad Moravicí, Olomouc, Opava, Velký Újezd, Odry, Fulnek, Milenov, Bělotín, Prosenice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT