Nabídky práce v Ratíškovicích a okolí v oboru „Průmyslová a chemická výroba“ (620 inzerátů)

DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. srpna
VAG s.r.o. | VAG s.r.o. | Hodonín Hodonín (8 km)
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
UNIKOV Steel spol. s r.o. | UNIKOV Steel spol. s r.o. | Hodonín Hodonín (8 km)
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 18. srpna
VAG s.r.o. | VAG s.r.o. | Hodonín Hodonín (8 km)
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. srpna
Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Mouchnice Mouchnice (21 km)
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. srpna
Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o. | Frauenthal Airtank Hustopeče… | Hustopeče Hustopeče (31 km)
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna
Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o. | Frauenthal Airtank Hustopeče… | Hustopeče Hustopeče (31 km)
  • 38 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Mikulov, Břeclav Mikulov, Břeclav (41 km)
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 13. srpna
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Mikulov, Břeclav Mikulov, Břeclav (41 km)
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. srpna
Continental Barum s.r.o. | Continental Barum s.r.o. | Otrokovice Otrokovice (42 km)
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. | OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s… | Otrokovice Otrokovice (42 km)
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 15. srpna
RAVEN CZ a.s. | RAVEN CZ a.s. | Chrlice, Brno Chrlice, Brno (44 km)
  • 30 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. srpna
FERMAT CZ s.r.o. | FERMAT CZ s.r.o. | Slatina, Brno Slatina, Brno (45 km)
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 12. srpna
CPI Moravia Books s.r.o. | CPI Moravia Books s.r.o. | Pohořelice, Brno-venkov Pohořelice, Brno-venkov (47 km)
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. srpna
CPI Moravia Books s.r.o. | CPI Moravia Books s.r.o. | Pohořelice, Brno-venkov Pohořelice, Brno-venkov (47 km)
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 12. srpna
DF Partner s. r. o. | DF Partner s. r. o. | Zlín Zlín (50 km)
  • 28 000 – 33 500 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna



Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Brno, Ostrava, Nové Město, Praha, Praha, Plzeň, České Budějovice, Žižkov, Praha, Vršovice, Praha, Olomouc, Liberec, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Diallogue Česká republika a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., Karel Kaňák, s.r.o., VAG s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TROX Tech-Trade, s.r.o., UNIKOV Steel spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Project Controls, s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., Lead - Project Advices s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ELWACO s.r.o., Blatnická pekárna s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Poppe + Potthoff s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Walstead Moraviapress s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Comac jobs s.r.o., 5M Precision s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., PRAMOS, a.s., LEPŠÍ PRÁCE a.s., Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o., Westfalia Metal s.r.o., Manuvia Job s.r.o., KovoSmetana s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Continental Barum s.r.o., RAVEN CZ a.s., FERMAT CZ s.r.o., MIONET s.r.o., IFE-CR,a.s., CPI Moravia Books s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., DF Partner s. r. o., Zelinger plast s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Hutní technik / technička, Strojník / Strojnice, Technik / technička v hutnictví, Technik / technička telekomunikací, Lahůdkář / Lahůdkářka, Specialista / specialistka kvality, Přípravář / Přípravářka v gastronomii, Technik / technička automatizace, Šéfkuchař / Šéfkuchařka, Strojní mechanik / mechanička, Technik / technička kvality

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Černovice, Brno, Celá ČR, Rohatec, Hodonín, Bzenec, Boršov, Kyjov, okres Hodonín, Čejč, Mouchnice, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Kunovice, okres Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Břeclav, Hluk, Vésky, Uherské Hradiště, Nížkovice, Šitbořice, Hustopeče, Starovice, Zdounky, Uherský Brod, Rousínov, Uherčice, okres Břeclav, Mikulov, okres Břeclav, Blučina, Vyškov, Otrokovice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Chrlice, Brno, Slatina, Brno, Kroměříž, Modřice, Pohořelice, okres Brno-venkov, Horní Heršpice, Brno, Novosedly, okres Břeclav, Zlín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT