Volné místo ve firmě Jobs Contact Personal, s.r.o.

KONSTRUKTÉR pro vývojové projekty bez AJ!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Vyškov
Firma Jobs Contact Personal, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Konstruktér / Konstruktérka, Technik / technička ve strojírenství, Konstruktér / Konstruktérka, Technik / technička výroby
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jsme personální agentura Jobs Contact a denně nabízíme desítky nových pracovních nabídek.

Konstrukce je Vaše srdeční záležitost a hledáte férového zaměstnavatele, který si váží svých zaměstnanců a razí cestu přátelského pracovního prostředí? Pak jste na správném inzerátu! Hledáme právě do týmu parťáka, který se bude podílet na návrhu konstrukčního řešení veškerého příslušenství k výrobním strojům, ať už do strojírenství, ale také třeba do automobilovém průmyslu. Dostanete se také k vývoji nových dílů, které popustí uzdu Vaší kreativitě a necháme Vám volnou ruku ve tvorbě.

Náplň práce:

* návrh konstrukčního řešení, dle zakázky pro strojírenské a automobilové zákazníky (převážně se pak dostanete při konstrukci k technologiím ohýbání, svařování a broušení)
* řízení přidělených projektů
* podílení se na vývoji nových součástek a komponentů

Co od Vás očekáváme:

* absolvent VŠ se strojírenským zaměřením nebo SŠ strojírenské vzdělání + praxe v konstruování
* praxe v 3D konstrukčních programech
*  znalost strojírenských technologií (ideálně ohýbání plechů, broušení a svařování)

Co Vám můžeme nabídnout:

* týden dovolené navíc
* flexibilní pracovní doba a možnost občasného homeoffice
* závodní stravování (zdarma)
* čtvrtletní výkonnostní odměny
* příspěvky na životní a penzijní připojištění
* příspěvky v rámci Sodexo karet a další

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Prostějov
  • Lead - HR Services s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Prostějov
  • Skanska a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
včerejší
  • Frýdek-Místek
  • Libuše Veselá
  • 29 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 19. června
    Benefity:

IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Lear Corporation Czech Republic s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., TECHNO Vyškov, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., FORMAT 1 spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., Skanska a.s., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., AGROP NOVA a.s., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Jitka Poláková, BAS Rudice spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, AC Jobs, s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., IQS Group a.s., Advateq s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., mBlue Czech, s.r.o., Human-Res s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodník / Obchodnice, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Montážník / montážnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektrikář / Elektrikářka, Shift leader / Vedoucí směny, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Brno, Vyškov, Ivanovice na Hané, Rousínov, Slavkov u Brna, Brankovice, Křenovice, okres Vyškov, Nížkovice, Prace, okres Brno-venkov, Prostějov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Adamov, okres Blansko, Újezd u Brna, Ptení, Tovačov, Blansko, Kroměříž

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

absolvent AJ auto automobil den doba flexibilní hledám inzerát IT měření mobil možnost náplň práce odměny Office penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovní doba praxe prostředí připojištění řízení SOU stravování svařování týden týden dovolené navíc volno výkon vzdělání zaměstnanců zaměstnavatel zdarma znalost dar díl dovolené náplň navíc penzijní PR program projekt průmysl přátelské příspěvky řešení součást stroj strojírenství technolog tým výkonnost výkonnostní odměny výrobní zákazník závod životní