Hledáme lidem práci Manpower

Quality Assistant

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máme pro Vás skvělou příležitost účastnit se rozvoje úspěšné mezinárodní společnosti ve východních Čechách zabývající se návrhem, vývojem a výrobou obalového materiálu. Společnost hledá posilu na pozici Quality assistant.

Místo Výkonu práce: Pardubice

Popis pozice:

Co Vás čeká?

- na starosti budete mít vstupní, procesní a výstupní kontrolu materiálů a výrobku

- mezi vaše další úkoly bude patřit dokumentování výstupní kontroly, řešení interních neshod, analýza příčiny vzniku reklamací

- budete spolupracovat s kolegy při vizualizaci nekvality na pracovištích a přijímání nápravných opatření

- budete se podílet na testování nových produktů, spolupracovat s ostatními odděleními při přípravě recertifikačního auditu, vytváření reportů manažerovi kvality

Profil kandidáta:

Předpoklady vhodného uchazeče

-povědomí o nástrojích pro řízení kvality nebo přímá zkušenost s těmito nástroji (8D reporty, FMEA,PDCA)

- aktivní znalost anglického jazyka - komunikovat budete slovem i písmem

- povědomí o normách ISO 9001:2015, analytické myšlení a proaktivní přístup

Nabízíme:

- těšit se můžete na individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- týden dovolené navíc po jednom odpracovaném roku

- stravenky

- možnost osobního rozvoje ve stabilní mezinárodní společnosti

- příjemné pracovní prostředí a milý kolektiv

  • Strakonice
  • Aluprogress Strakonice s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. července
  • Brno
  • CB&I s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 7. června
  • Pardubice
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 1. ledna
  • Liberec
  • Webasto Roof & Components Czech…
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Liberec
  • MOCCA, spol. s r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Plzeň
  • Lear Corporation Engineering Czech…
  • 60 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 11. října
  • Olomouc
  • Bénéficielle, s.r.o.
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Přerov
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Karviná
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 50 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Horšovský Týn
  • PeHToo a. s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Drnholec
  • Brabec velkoobchod s.r.o.
  • 19 500 – 22 500 Kč
  • Jihlava
  • Decoleta, a.s.
  • Pelhřimov
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Chomutov
  • A-Z LES s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Míčov-Sušice
  • open space s.r.o.
  • od 14 900 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Praha
  • Samcor s.r.o.
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 13. prosince
  • Benátky nad Jizerou
  • U BÍLÉHO PÁVA s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

AJ analýza audit den hodnocení interní ISO IT kandidát kvality manažer mezinárodní místo možnost náplň práce ohodnocení Pardubice pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí reklama rozvoj řízení společnost společnosti stabilní stravenky týden týden dovolené navíc uchazeč vhodné výkon znalost anglické assistant certifikační díl dokument dovolené finanční jazyk kolektiv kontroly kov materiál místo výkonu práce myšlení náplň národní nástroj navíc oddělení osobní Ostatní PR proces profi předpoklad příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost přístup report rok řešení stroj test úkol úkoly zkušenost