Hledáme lidem práci Manpower

Keramik mzda až 40 000 Kč | Bechyně

Lokalita Bechyně
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máme volná pracovní místa ve výrobě sanitárního zařízení v Bechyni.

Popis pozice:

  • ruční lití, leštění, glazování,
  • následné třídění, manipulace a kontrola keramických výrobků,

Profil kandidáta:

  • fyzická zdatnost,
  • možnost pracovat ve vícesměnném provozu,

Nabízíme:

  • mzdu 30 000 až 40 000 Kč (včetně odměn),
  • osobní prémie,
  • odměny za docházku,
  • odměna za výkon,
  • příplatky za směnnost,
  • příspěvek na oběd 35 Kč,
  • praní oděvu zdarma,

Pokud máte o pozici zájem zanechte mi přes odpovědní formulář kontakt, ozvu se nazpět.

Budeme se těšit!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Opařany
  • Robert Hejhal
  • 18 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. března
  • Tábor
  • Etimos Human s.r.o.
  • 31 001 – 41 001 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Tábor
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 31 500 – 44 500 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Tábor
  • Trèves Perfoam s.r.o.
  • 33 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Tábor
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Nová Včelnice
  • CELET s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 25. března
  • Praha
  • V.M.O. s.r.o.
  • 50 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 30. září
  • Ostrava
  • Q - ELEKTRIK a.s.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Pacov
  • CAP CENTRAL s.r.o.
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Pacov
  • 19 000 – 25 000 Kč
  • Pacov
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Pacov
  • 25 000 – 33 000 Kč

Jaroslav Dvořák, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LMZ CORPORATION s.r.o., Robert Hejhal, Manuvia České Budějovice, KV2 Audio International spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EKOSPOL a.s., Trèves Perfoam s.r.o., FONTEA a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., RACCOON s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., Skanska a.s., ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., DE WAARDE s.r.o., NorWit,s.r.o., CELET s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Frézař / Frézařka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Potravinářský technik / technička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička, Montér / Montérka

Soběslav, Bechyně, Sudoměřice u Bechyně, Opařany, Planá nad Lužnicí, Milevsko, Tábor, Veselí nad Lužnicí, Písek, České Budějovice, Ratiboř, okres Jindřichův Hradec, Litvínovice, Třeboň, Homole, Sedlčany, Strakonice, Kámen, okres Pelhřimov, Jindřichův Hradec, Nová Včelnice, Prachatice

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Bechyně dění formulář HR inzerát inzeráty IT kandidát místa možnost mzda oděv odměny plat postup pozice pracovní pracovní místa příplatky příspěvek řízení SOU společnost společnosti třídění uchazeč výkon vyšší zdarma dar kontakt kontrola odměna odpovědní osobní PR prémie profi případ přístup ruční volná pracovní místa zájem