Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontrolor/ka textilu v Teplicích se svozem z Děčína-27 000,-

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Děčín
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte práci kde se budete cítit pohodlně, netahat těžká břemena a budete domu chodit s čistou hlavou?
Ráda bych Vám nabídla práci, jako je kontrola textilu, který je vratkou od zákazníka
NENÍ PODMÍNKOU OČKOVÁNÍ

Co Vás čeká:

  • kontrola vráceného textilu (zašpinění, natržení, upadnuté knoflíčky atd.)
  • přebalení zboží, štítkování
  • kontrola vrácené kosmetiky a bižuterie
  • budete pracovat na dvě směny (ranní 6–14 a odpolední 14–22)

Co potřebujeme:

  • plnoletost
  • ochotu pracovat ve 2směnném provoze R+O (práce ve stoje)
  • dobrý zrak
  • dobrou pracovní morálku

Co nabízíme:

  • stabilní práci na HPP
  • mzdu až 27 000 Kč měsíčně/ + dle kvantity a kvality kontroly
  • svozovou dopravu z Děčína ZDARMA (místo výkonu práce: Krupka)
  • docházkový bonus až 1500 Kč
  • výkonnostní bonus až 5 000+ Kč
  • stravenkový paušál 1350 Kč
  • 5 týdnů dovolené

k dispozici jsem osobně v kanceláři Job Leader na adrese: Dobrovského 122/1, Děčín

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března
  • Stod
  • Prodejní technik
  • 30 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 14. února

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

bonus Děčín IT job kancelář kontrolor Krupka kvality místo náplň práce paušál práce pracovní směny stabilní stravenkový paušál výkon zdarma dar dobro dovolené kontrola kontroly kov místo výkonu práce náplň PR výkonnost zákazník