Manuální práce v Miele technika Uničov

Lokalita Olomouc
Firma Miele technika s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme práci na HPP v mezinárodní společnosti Miele na pozici montážní dělník / dělnice. Kromě platu 14.5000–17.000 Kč/ měsíc se můžete těšit na bonusy – týden dovolené navíc, údržba pracovních oděvů, poukázky na sport, zdraví a kulturu, příspěvek na Vánoce a dovolenou, stravování a další.

Náplň práce:

  • montážní, výrobní a pomocné pracovní operace

Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Požadujeme:

  • ochotu pracovat v třísměnném režimu
  • praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici – výhodou
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • zázemí renomované a trvale rozvíjející se společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program
  • pět týdnů dovolené
  • finanční příspěvky na Vánoce a dovolenou
  • poukázky na sport, zdraví, kulturu a při významných životních situacích
  • dotované stravování na pracovišti
  • bezplatné očkování proti chřipce

Elektrikář/ka údržby

Nutně vás hledají
  • Uničov
  • HIRSCH Czech Republic s.r.o.
  • 40 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. dubna
  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 30. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 29. dubna
  • Brníčko, Uničov
  • SINCHROMI, s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Ostrava-město
  • Ing. Jana Křenová
Zveřejněno: 5. ledna

HIRSCH Czech Republic s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Logmax s.r.o., Markmont, s.r.o., MG tech s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, SULCO Automotive Group, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Möbelix, Skanska a.s., Kimberly-Clark, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., SINCHROMI, s.r.o., Alfa Pets s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Prodavač / Prodavačka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský technik / technička, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Vedoucí servisu

Uničov, Olomouc, Litovel, Hlubočky, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Hněvotín, Šumvald, Brníčko, Uničov, Šternberk, Lutín, Přáslavice, Tršice

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

AJ bonus bonusy dělník den hodnocení IT měsíc mezinárodní Most náplň práce oděv odpovědnost ohodnocení pečlivost plat práce pracovní příspěvek režim samostatnost společnost společnosti sport stravování technik týden týden dovolené navíc Uničov Vánoce zdraví Zruč bezplatné dovolené finanční kov motivační motivační program mzdové na pracovišti nabízíme práci náplň národní navíc odpovědi operace PC pomoc PR program příspěvky technika údržba výrobní životní