Manuální práce v Miele technika Uničov

Lokalita Olomouc
Firma Miele technika s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme práci na HPP v mezinárodní společnosti Miele na pozici montážní dělník / dělnice. Kromě platu 14.5000–16.000 Kč/ měsíc se můžete těšit na bonusy – týden dovolené navíc, údržba pracovních oděvů, poukázky na sport, zdraví a kulturu, příspěvek na Vánoce a dovolenou, stravování a další.

Náplň práce:

  • montážní, výrobní a pomocné pracovní operace

Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Požadujeme:

  • ochotu pracovat v třísměnném režimu
  • praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici – výhodou
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • zázemí renomované a trvale rozvíjející se společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program
  • pět týdnů dovolené
  • finanční příspěvky na Vánoce a dovolenou
  • poukázky na sport, zdraví, kulturu a při významných životních situacích
  • dotované stravování na pracovišti
  • bezplatné očkování proti chřipce

Elektrikář/ka údržby

Nutně vás hledají
  • Uničov
  • HIRSCH Czech Republic s.r.o.
  • 40 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. dubna
  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 30. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 29. dubna
  • Brníčko, Uničov
  • SINCHROMI, s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Praha
  • MP COMPANY PRAHA s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 27. října
  • Ústí nad Labem
  • AVES PLUS, spol. s r.o.
  • Chomutov
  • Brno-město
  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Praha
  • Belario s.r.o.

HIRSCH Czech Republic s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Logmax s.r.o., Markmont, s.r.o., MG tech s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, SULCO Automotive Group, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Möbelix, Skanska a.s., Kimberly-Clark, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., SINCHROMI, s.r.o., Alfa Pets s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Prodavač / Prodavačka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský technik / technička, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Vedoucí servisu

Uničov, Olomouc, Litovel, Hlubočky, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Hněvotín, Šumvald, Brníčko, Uničov, Šternberk, Lutín, Přáslavice, Tršice

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

AJ bonus bonusy dělník den hodnocení IT měsíc mezinárodní Most náplň práce oděv odpovědnost ohodnocení pečlivost plat práce pracovní příspěvek režim samostatnost společnost společnosti sport stravování technik týden týden dovolené navíc Uničov Vánoce zdraví Zruč bezplatné dovolené finanční kov motivační motivační program mzdové na pracovišti nabízíme práci náplň národní navíc odpovědi operace PC pomoc PR program příspěvky technika údržba výrobní životní