Volné místo ve firmě Schindler CZ, a.s.

Servisní technik výtahů (Brno)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Schindler CZ, a.s.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Schindler CZ, a.s.

Naše společnost má kořeny ve Švýcarsku a jako Schindler CZ, a.s. působíme na českém trhu od r. 1993. Po celou dobu se nám daří udržet si přední postavení mezi výtahářskými firmami nejen v dodávkách nových výtahů a eskalátorů, ale i v jejich následném servisu.

V současné době najdete výrobní závody a pobočky koncernu zaměstnávajícího více než 60 000 lidí na všech kontinentech. Udržení vysokého standardu a pověstné švýcarské kvality je stále jednou z našich priorit.

Jako servisní technik budete mít příležitost pracovat s technologiemi budoucnosti. Práci v terénu vám významně usnadní digitalizace a možnosti, které nabízí. Zajistíme vám potřebná školení a podpoříme váš profesní rozvoj. Oporou vám budou zkušení kolegové, kteří jsou v naší firmě dlouhodobě spokojení.

Co bude Vaším úkolem:

  • provádění veškerých druhů oprav výtahů a eskalátorů včetně prevence
  • vstupní revize a jiné servisní práce
  • zodpovědnost za dodržování termínů provádění jednotlivých druhů činností
  • komunikace s provozovateli výtahů
  • příprava podkladů pro zpracování cenových nabídek na opravy
  • působit budete v oblasti Brno – centrum

Co od Vás očekáváme:

  • ideální kandidát má zkušenosti s opravami výtahů, ale není to podmínkou, důležitá je praxe v servisu elektrotechnického zařízení (opravy mechanických a elektro částí)
  • odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6 a vyšší
  • osvědčení revizního technika (vyhrazená zdvihací zařízení) výhodou
  • ŘP sk. B
  • schopnost pracovat samostatně a zodpovědně
  • dobré komunikační schopnosti a prozákaznický přístup

Co nabízíme my:

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní firmě, která je lídrem na trhu
  • 1 týden osobního volna nad rámec zákonné dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • benefit vstupu do sportovních a relaxačních zařízení s příspěvkem zaměstnavatele
  • benefitní systém cafetérie s ročním budgetem 23.000,- Kč
  • mobilní telefon iPhone, firemní automobil i k soukromým účelům
  • vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace

  • Pardubice
  • Alžběta Součková
  • 28 900 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. srpna
  • Kutná Hora
  • Veronika Jiránková
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 15. srpna
  • Praha
  • Štěpána Cvejnová
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na volný čas

Advantage Consulting, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Trenkwalder a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., Quantcom, a.s., ILIOS s.r.o., Proveon, a.s., PTF financial s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, GRANDEZZA HOTELS s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Věra Pietrasová, Gi Group Czech Republic, s.r.o., HANYA corporation s.r.o., BEGHELLI - ELPLAST,a.s., H&B Group s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Medsol s.r.o., TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IDEAL-Trade Service, spol. s r.o., ESB Rozvaděče, a.s., UNIPROX, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Programátor / Programátorka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Údržbář / Údržbářka, Lakýrník / Lakýrnice, Projektant / Projektantka, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Zámečník / Zámečnice, Energetik / Energetička, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka v energetice, Technik / technička v energetice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Technik / technička telekomunikací, Zkušební technik / technička, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

AJ auto automobil benefit Bor Brno budoucnost certifikace činnost den druh elektro HR IT komunikace kvalifikace mobil Most možnost NDA odpovědnost praxe rozvoj SOU sport technik technologie telefon zaměstnavatel centrum dny možnosti oblast oblasti odbor oprava opravy PR servis schopnost schopnosti spokojen technika technolog trh volna způsobilost