Volné místo v: Krajské ředitelství policie Libereckého kraje

Policista/Policistka - Náborový Příspěvek 110.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Semily
Zadavatel Krajské ředitelství policie Libereckého kraje (Ministerstvo vnitra)
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Policista / Policistka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 34.600 Kč
Kontakt KŘP Libereckého kraje, zobrazit tel. číslo

O nás

Ministerstvo vnitra

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky. Policie České republiky je podřízena ministerstvu vnitra. Tvoří ji policejní prezidium, útvary s celostátní působností, krajská ředitelství policie a útvary zřízené v rámci krajských ředitelství. Zákon zřizuje 14 krajských ředitelství policie. Jejich územní obvody se shodují s územními obvody 14 krajů České republiky

Policie České republiky je jednotný ozbrojený sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21.června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky.

Náplň práce:

Chcete mít jisté a stabilní povolání, které má smysl? Rádi Vás uvítáme v našich řadách. Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a společně s námi bojovat proti kriminalitě. Nemáte žádnou praxi? Nevadí, přidejte se k nám a my Vás vše naučíme. Po úspěšném absolvování základní odborné přípravy můžete pracovat jako policista/ka v okrese Semily.

Co od Vás očekáváme:

Předpoklady přijetí do služebního poměru:

  • věk nad 18 let
  • občanství České republiky
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní, fyzická a psychická způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout:

Služební poměr – výhody a benefity dle zákona o služebním poměru příslušníků  bezpečnostních sborů:

  • po dobu přípravy na výkon služby příjem 30.070 Kč
  • po nástupu do výkonu služby 34.600 Kč
  • po 3 letech služební příjem až 40.000 Kč
  • po 3 letech od nástupu služební poměr na dobu neurčitou
  • 6 týdnů dovolené
  • fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně
  • pravidelné navyšování služebního příjmu v souvislosti s odslouženými léty
  • služební příjem v plné výši v době pracovní neschopnosti kratší než 30 kalendářních dnů
  • služební příjem v plné výši po dobu 9 dnů při ošetřování člena rodiny, u samoživitele 16 dnů
  • po 6 letech služby při ukončení služebního poměru vyplacení jednorázového odchodného – dle počtu odsloužených let v maximální výši šestinásobku hrubého měsíčního příjmu
  • po 15 letech služby k 6 týdnům dovolené navíc každoroční 14 denní ozdravný pobyt v lázních nebo v místě bydliště
  • po 15 letech služby, při ukončení služebního poměru, doživotní výsluhový příspěvek dle počtu odsloužených let v maximální výši 50% průměrného hrubého měsíčního příjmu

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

AJ benefit benefity bezpečnost Bor činnost den EU fond fond pracovní doby hledám hodiny HR IT Luže mezinárodní na dobu neurčitou nábor náplň práce neschopnost nové ošetřování policie práce pracovní pracovní neschopnost průměrné příspěvek Semily služební smlouva SOU stabilní STK ukončení výhody výkon vzdělání zdravotní činnosti člen díl doby dovolené kolegyně měsíční na dobu náborový náplň národní navíc odbor odborné okres placení poměr pořádek PR pracovní doby právní předpis předpoklad přípravy příslušník roční sbor schopnost schopnosti situace služby součást úkol úkoly způsobilost životní