Volné místo v: Krajské ředitelství policie Libereckého kraje

Policista/Policistka - Náborový Příspěvek 110.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Česká Lípa
Zadavatel Krajské ředitelství policie Libereckého kraje (Ministerstvo vnitra)
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Policista / Policistka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 34.600 Kč
Kontakt KŘP Libereckého kraje, zobrazit tel. číslo

O nás

Ministerstvo vnitra

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky. Policie České republiky je podřízena ministerstvu vnitra. Tvoří ji policejní prezidium, útvary s celostátní působností, krajská ředitelství policie a útvary zřízené v rámci krajských ředitelství. Zákon zřizuje 14 krajských ředitelství policie. Jejich územní obvody se shodují s územními obvody 14 krajů České republiky

Policie České republiky je jednotný ozbrojený sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21.června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky.

Náplň práce:

Chcete mít jisté a stabilní povolání, které má smysl? Rádi Vás uvítáme v našich řadách. Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a společně s námi bojovat proti kriminalitě. Nemáte žádnou praxi? Nevadí, přidejte se k nám a my Vás vše naučíme. Po úspěšném absolvování základní odborné přípravy můžete pracovat jako policista/policistka v okrese Česká Lípa.

Co od Vás očekáváme:

Předpoklady přijetí do služebního poměru:

  • věk nad 18 let
  • občanství České republiky
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní, fyzická a psychická způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout:

Služební poměr – výhody a benefity dle zákona o služebním poměru příslušníků  bezpečnostních sborů:

  • po dobu přípravy na výkon služby příjem 30.070 Kč
  • po nástupu do výkonu služby 34.600 Kč
  • po 3 letech služební příjem až 40.000 Kč
  • po 3 letech od nástupu služební poměr na dobu neurčitou
  • 6 týdnů dovolené
  • fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně
  • pravidelné navyšování služebního příjmu v souvislosti s odslouženými léty
  • služební příjem v plné výši v době pracovní neschopnosti kratší než 30 kalendářních dnů
  • služební příjem v plné výši po dobu 9 dnů při ošetřování člena rodiny, u samoživitele 16 dnů
  • po 6 letech služby při ukončení služebního poměru vyplacení jednorázového odchodného – dle počtu odsloužených let v maximální výši šestinásobku hrubého měsíčního příjmu
  • po 15 letech služby k 6 týdnům dovolené navíc každoroční 14 denní ozdravný pobyt v lázních nebo v místě bydliště
  • po 15 letech služby, při ukončení služebního poměru, doživotní výsluhový příspěvek dle počtu odsloužených let v maximální výši 50% průměrného hrubého měsíčního příjmu

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

AJ benefit benefity bezpečnost Bor Česká Lípa činnost den EU fond fond pracovní doby hledám hodiny HR IT Lípa Luže mezinárodní na dobu neurčitou nábor náplň práce neschopnost nové ošetřování policie práce pracovní pracovní neschopnost průměrné příspěvek služební smlouva SOU stabilní STK ukončení výhody výkon vzdělání zdravotní činnosti člen díl doby dovolené kolegyně měsíční na dobu náborový náplň národní navíc odbor odborné okres placení poměr pořádek PR pracovní doby právní předpis předpoklad přípravy příslušník roční sbor schopnost schopnosti situace služby součást úkol úkoly způsobilost životní