Údržbář sportovního areálu

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Dominika Hlavová, zobrazit tel. číslo

Do areálu poskytujícího prostor pro sportovní a rekreační aktivity rodin s dětmi hledáme nového kolegu na pozici Údržbář sportovního areálu. Hledáme třetího kolegu do party, který se postará o technický chod přilehlých nemovitostí a sportovišť.

Popis pozice:

- sekání trávy
- drobné opravy na nemovitostech a zařízeních
- podpora provozu areálu, řešení náhlých poruch
- spolupráce při pořádání akcí
- další úkony spojené s provozem sportovního areálu

Profil kandidáta:

Hledáme kandidáta, který:
má zkušenosti na obdobné pozici
- v sezóně mu nevadí práce na ranní/odpolední směnu
- je samostatný, pracovitý a zručný

Výhodou je zkušenost s elektroúdržbou.

Nabízíme:

Nabízíme:
- zajímavou a stabilní práci
- kvartální prémie
- příspěvek na stravování (stravenková karta, 100 Kč na den)
- příspěvek na penzijní připojištění

Máte zájem o tuto nabídku?