Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor/ka montáže • 30 600 Kč/měs • ubytování • Tachov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tachov
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 34.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • montáž různých typů plynových ventilů, kompletace, balení
  • práce v čistém prostředí vhodná pro muže, ženy, páry
  • třísměnný nebo nepřetržitý provoz
  • práce je přímo v Tachově, z Tachova se nikam nedojíždí

NABÍZÍME

  • MZDU 30 600 Kč/měs.
  • s příspěvkem na bydlení
  • se stravenkovým paušálem
  • pracovní smlouvu na HPP
  • 5 týdnů placené dovolené
  • placené přesčasy, víkendy, svátky
  • možnost výplaty záloh na mzdu
  • odměnu 3 000,– Kč za každého nového doporučeného kolegu

POŽADUJEME

  • manuální zručnost
  • preciznost, zodpovědnost
  • komunikativní znalost českého jazyka
  • schopnost pracovat v nepřetržitém provozu

KONTAKT
VOLEJTE ZDARMA + zobrazit tel. číslo

  • Plzeň
  • Střední průmyslová škola strojnická a…
  • 19 730 – 28 920 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. května
  • Vizovice
  • MOBA Security s.r.o.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

IT možnost náplň práce nepřetržitý nové odpovědnost operátor paušál plat platy pozice práce pracovní prostředí přesčas přesčasy Tachov ubytování vhodná víkend výplaty zdarma znalost Zruč české dar dovolené jazyk kontakt kov náplň placené PR schopnost svátky