- 25 000 – 30 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
Lakýrník/lakýrnice
Firma: Trafo CZ, a.s.
Místo pracoviště: Koutníkova 208, 503 01 Hradec Králové
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: -
Zařazení: lakýrník/lakýrnice, výroba, průmysl a provoz
Popis pozice
Pojďte s námi pracovat pro společnost Trafo CZ, a.s., která je součástí holdingové společnosti ECO-INVESTMENT, a.s. Základním předmětem podnikání naší společnosti je výroba služby pro energetiku. Momentálně hledáme nového kolegu/ini na pozici lakýrník/lakýrnice.
Co Vás čeká
• lakýrnické práce, manipulace s materiálem
• výběr a nákup barev, příprava barev, dohled nad jejich skladováním
• údržba lakovací komory a jejího vybavení
• vazačské a jeřábnické práce
• povrchová úprava transformátorů – odmaštění, mytí
• práce s moderní technologií
• řízení osobních vozidel sk „B“ (není podmínkou)
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• min. 2 roky praxe v oboru, vyučení v oboru lakýrník
• manuální zručnost
• Aktivní, strukturovaný a systémový přístup k práci
• konstruktivní přístup k řešení různých situací
• schopnost pracovat samostatně, aktivní přístup k řešení problémů
• profesionální a odpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
Co Vám můžeme nabídnout?
• práci v úspěšné, stabilní a prosperující společnosti
• velice zajímavé finanční ohodnocení
• roční odměny
• 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days
• 7hodinová pracovní doba
• možnost profesního růstu a vzdělávání se v dané profesní oblasti
• možnost zvýhodněného mobilního tarifu
• příspěvek na stravování, penzijní připojištění, benefitní karta
• nadstandartní zdravotní péče, firemní akce
• práce v téměř rodinném kolektivu a příjemném prostředí
• a spousta dalších benefitů
Pokud Vás tato nabídka zaujala kontaktujte nás, popřípadě zašlete strukturovaný životopis. Budeme Vás kontaktovat.
Email:
tel.: Zobrazit tel. číslo
Odpovědí na tento inzerát souhlasíte, aby společnost Trafo CZ, a.s. sídlem Koutníkova 208, 503 01 Hradec Králové, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., až do jeho odvolání písemnou formou.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.