Volné místo ve firmě HOFMANN WIZARD s.r.o.

Administrativně technický pracovník - pracovnice (A6134)

Lokalita České Budějovice
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 25.000 – 28.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Administrativně technický pracovník – pracovnice do Českých Budějovic

Do menší strojírenské firmy v Českých Budějovicích hledáme administrativní pracovnici / pracovníka na pozici podpory vedení

Náplň práce:

  • administrativní podpora obchodního oddělení a vedení společnosti
  • příprava nabídek pro výběrová řízení
  • komunikace se zákazníky
  • administrativa a vedení skladových zásob
  • administrativa BOZP, certifikací a auditů

POŽADAVKY

  • ukončení středoškolské vzdělání
  • znalost německého jazyka
  • AJ výhodou
  • znalost Word a Excel
  • loajalita
  • zodpovědnost

NABÍZÍME

  • různorodá práce na 1 směnu
  • příjemný kolektiv
  • služební telefon
  • služební notebook
  • příspěvek na stravování
  • prémie k základnímu platu