Skladník v Liberci - denní 12ctky, super mzda + stravenky

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte zkušenosti ze skladu?

Nevadí Vám denní 12ti hodinové směny?

Pak jsi ten, koho hledáme :)

Popis pozice:

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?

- Provádět a zajišťovat příjem i výdej materiálu dle dodacích listů

- Vystavovat reklamace pro tuzemské i zahraniční dodavatele

- Přebírat a kontrolovat materiál od dopravců

- Provádět namátkové denní inventury skladu + další inventury sklad dle ročního plánu

Profil kandidáta:

KOHO HLEDÁME?

- Vzdělání: vyučen/ SŠ

- Odborná praxe: zkušenosti z oboru logistiky/skladu

- IT dovednosti: uživatelsky PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost IS HELIOS, SAP výhodou

- Osobnostní předpoklady: komunikativní povaha, aktivní zájem učit se nové věci, schopnost práce v týmu, slušné a korektní vystupování, analytické myšlení, důslednost, zodpovědnost

- VZV výhodou, Řidičský průkaz B podmínkou

Nabízíme:

CO NABÍZÍME?

- motivující nástupní mzdu od 24 000 Kč

- práci v příjemném prostředí ve firmě se zakázkovou výrobou

- mladý kolektiv lidí

- stravenky

- příspěvek na dopravu pro mimoliberecké