Hledáme lidem práci Manpower

Pracovník / pracovnice montáže

Lokalita Vratimov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Hledáme nové pracovníky na pozici montážník/montážnice do směnného provozu.
Nejedná se o složitou práci ani o pásovou výrobu a šikovné lidi rádi zaškolíme.
Nepotřebujete praxi, ale zručné ruce. Práce je vhodná především pro ženy, ale přihlásit se mohou i muži.
Pracovat budete v nehlučném, čistém a moderním prostředí, kde se budete
podílet na výrobě a montáží kabelových svazků. Tak se nebojte a ozvěte se nám.

Profil kandidáta:

  • Dobrý zdravotní stav
  • Zručnost a spolehlivost
  • Dochvilnost a chuť pracovat

Nabízíme:

  • Nástupní mzda cca od 17 000,-Kč
  • Navýšení mzdy již po zkušební době!
  • Příplatky za přesčas.
  • Navíc docházkový bonus.
  • Bonus za kvalitu při dobré práci!
  • Náborový bonus až 11 000,- Kč
  • Za dlouhodobou spolupráci odměna 13 a 14 plat.
  • Práce v moderním a čistém prostředí.

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března

Autocentrum Ostrava s.r.o., ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., KLIM cars s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Ostrava, Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Krmelín

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

bonus Bor hledám IT kandidát mzda mzdy nábor náplň práce nové plat pozice práce pracovní pracovnice pracovník prostředí přesčas příplatky vhodná zdravotní zdravotní stav Zruč díl kov list náborový náplň navíc odměna PR profi stav výše zkušební