Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí elektro údržby

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Právě obsazujeme pozici vedoucího elektro údržby pro jedinečný výstavní areál v Brně.

Hledáme elektrikáře, který má zkušenosti s vedením týmu i s obsluhou a údržbou energetických, bezpečnostních a dalších zařízení.

Popis pozice:

Kromě administrativy vás nemine ani občasná práce „v terénu“, což znamená obchůzka areálu, kterou můžete sfouknout buď pěšky, nebo třeba i na kole.

Vašimi hlavními úkoly tedy bude:

  • Mít pod palcem provozuschopnost zařízení areálu a správu odpadového hospodářství
  • Řízení činností a vedení dvou skupin údržbářů (celkem 5 lidí)
  • Provoz, údržba a odpovědnost za:

1. energetická zařízení

2. bezpečnostní zařízení a za požárně bezpečnostních zařízení

3. požární hydranty, suchovody a diesel agregáty

Profil kandidáta:

  • Vyhláška 50/78 §7 nad 1000 V nebo NV 194/2022 vedoucí elektrotechnik bez omezení napětí
  • Zkušenosti s elektro údržbou nebo s montážními pracemi
  • Technické myšlení a šikovné ruce
  • Schopnost dobře organizovat nejen svůj čas, ale i čas a práci svého týmu

Nabízíme:

  • Bonusy ke mzdě
  • Možnost služebního bytu za náklady
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Závodní jídelna
  • Penzijní připojištění

A k tomu u nás máme ještě:

  • Volné lístky na veletrhy
  • Celozávodní dovolená mezi svátky
  • Možnost spolupráce na prestižních mezinárodních veletržních akcích
  • Školení a rozvojové kurzy
  • Nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů

Moc rádi vás mezi námi uvítáme! Máme dobrou partu kolegů, moc rádi vás podpoříme a vše potřebné vysvětlíme.

Jestli Vám inzerát padl do oka, tak nám pošlete svůj životopis na e-mail e-mail přes odpovědní formulář, nebo klikněte na ''odpovědět''.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Suchdol nad Lužnicí
Zveřejněno: 20. října
  • Třemošná
  • ČEPRO, a.s.
  • 25 400 – 27 400 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Zlín
  • ANC COMPONENTS s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Pardubice
  • Foxconn European Manufacturing Services…
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Pravčice
  • Wiegel Pravčice žárové zinkování s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • Holasice
  • IGS Europe, s.r.o.
  • od 55 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 28. září
  • Bílovice nad Svitavou
  • Renard Gastro s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
Zveřejněno: 27. října

O2 Czech Republic a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Trenkwalder a.s., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., EBIS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Brno, Modřice

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

benefit bezpečnost bonus bonusy činnost den dovolená elektrikář elektro elektrotechnik e-mail hlavní hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy Luže mezinárodní místa možnost náklady napětí NDA odpovědnost penzijní připojištění pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa připojištění rozvoj řízení sick day služební SOU společnost společnosti spolupráce STK technik týden týden dovolené navíc uchazeč vedení vedoucí vyšší zaměstnanec zkušenosti životopis areál dar dobro dovolené kov myšlení náklad národní navíc penzijní PR profi případ přístup schopnost standard stav svátky systém technické trh tržní tým údržba úkol úkoly volná pracovní místa zaměstnanecký závod zkušenost