Práce: Personální poradce se zkušenostmi- České Budějovice

lokalita: České Budějovice zadavatel: winjobs s.r.o. Odpovědět na inzerát

PERSONÁLNÍ PORADCE – lze i externě
Nová pobočka personální agentury Winjobs workservice s.r.o. se sídlem v centru Českých Budějovic přijme PERSONÁLNÍHO PORADCE.

Náplň práce:

  • péče o stávající klienty a jejich další rozvoj
  • akvizice nových klientů
  • nábor uchazečů a s tím spojený management
  • péče o spolupracovníky
  • vedení smluvního jednání
  • předěl mezi klienty a uchazeči
  • vedení pracovních pohovorů

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání z oboru techniky či obchodu
  • fundované zkušenosti z odbytu
  • NJ na komunikativní úrovni
  • znalost práce na PC
  • dynamické a podnikatelské myšlení, týmového ducha, iniciativu
  • ideálně příslušnou zkušenost z personální agentury

Předpokladem je zkušenost z personální branže

Nabízíme:

  • úvazek na HPP
  • firemní vůz a pracovní vybavení (notebook, mobil, …)
  • přátelský kolektiv a mladý dynamický tým
  • finanční odměnu dle vzdělání a zkušeností
  • zajímavé prémie a bonusy
  • dlouhodobou perspektivu a různorodou činnost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Kontaktní osoba

Simona Harazímová

Telefon

777455607

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist