Hledáme lidem práci Manpower

Pracovník přípravy výroby

Lokalita Teplice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zázemí stabilní a prosperující společnosti a pěkné mzdové ohodnocení Vás čeká na pozici Pracovník přípravy výroby.

Zasílejte své CV v AJ nebo NJ.

Popis pozice:

- Zpracování konceptu a následných změn výrobního pracoviště

- Tvorba pracovních postupů-

-  Zpracováni dat k výrobnímu pracovišti

-  Práce s technickými výkresy

- AJ, NJ - pokročilá

Profil kandidáta:

- SŠ technického směru nebo VŠ technického směru

- 3-5 let praxe v oboru

- Komplexní znalosti z oblasti přípravy výroby

- Technické znalosti v teorii i praxi

- Schopnost samostatné a zodpovědné práce

- řidičské oprávnění: skup. B

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení

- zaměstnanecké benefity (13. plat, jazykové kurzy, týden dovolené navíc)

- moderní pracovní prostředí

  • Olomouc
  • VALIANT - TMS Czech s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. března
  • Hradec Králové
  • Strojírna Kukleny spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Chrastava
  • Charita Liberec
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 2. května
  • Vitice
  • Martin Louda
  • od 15 000 Kč
  • Jablonec nad Nisou
  • Jiří Kos
  • 23 500 – 30 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Teplice, Litvínov, Ústí nad Labem, Most

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

AJ benefit benefity Bor CV den hodnocení IT kandidát kurz kurzy Most náplň práce ohodnocení plat postup pozice práce pracoviště pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prostředí společnost společnosti stabilní týden týden dovolené navíc zaměstnanec znalost znalosti dovolené finanční jazyk kov mzdové náplň navíc oblast oblasti obor odpovědné oprávnění PR profi přípravy řidič řidičské oprávnění schopnost technické technický tvorba výrobní výroby zaměstnanecké zaměstnanecké benefity