Hledáme lidem práci Manpower

Řidič retraku - 35 000!

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro nejúspěšnější obchod v České republice hledáme nové kolegy jako řidiče VZV. Práce je vhodná pro noční sovy, jelikož se začíná v 17:00 a končí v 1:30. Práce bude probíhat ve 4 týdenním cyklu na krátký/dlouhý týden.

Profil kandidáta:

Jako řidič VZV musíte být:
- ochotný pracovat v noci
- starší 18 let
- musíte mít praxi na VZV - retraku
- trestně bezúhonný

Nabízíme:

Práci na dobu neurčitou
Velice motivující mzdu - fix 28 500 + bonusy
100Kč za každou odpracovanou noční směnu
Stravenky
Pravidelný výplatní termín

  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KOVOLASER s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Olomouc
  • Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor
  • od 30 500 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Olomouc
  • Martin Přikryl
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Olomouc
  • VAPEE Morava s.r.o.
Zveřejněno: 13. března
  • Olomouc
  • WAXOSTAR trade s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Velký Týnec
  • EURO Sol s.r.o.
Zveřejněno: 22. dubna
  • Lutín
  • HUDY trans s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Lutín
  • Plzeň
  • M.A.T. Group, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Praha
  • WELL PACK s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Plzeň
Zveřejněno: 27. září
  • Horšovský Týn
  • Müller - Die lila Logistik Česká k.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • BC LOGISTICS s.r.o.
  • 27 500 – 36 500 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • Vysočany, Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 34 500 – 37 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 11. června
  • Jablonec nad Nisou
  • Ascari s.r.o.
  • 20 000 – 25 512 Kč
Zveřejněno: 14. října
  • Mladá Boleslav
  • ATON SECURITY s.r.o.
  • 16 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 13. října
  • Přerov
  • 14 000 – 20 000 Kč
  • Jihlava
  • ZamEl servis s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 15. října
  • Polná
  • Alena Šitavancová
  • od 15 000 Kč
  • Jihlava
  • Zlatnictví AK s.r.o.
  • 16 000 – 21 000 Kč
  • Jihlava
  • POMPO spol. s r.o.
  • 17 000 – 18 500 Kč
  • Jihlava
  • Marek Pospíchal
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Třešť
  • MGG Třešť s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • Jihlava
  • GPD a.s.

Skanska a.s., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alfa Pets s.r.o., Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, KOVOLASER s.r.o., Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor, OL-STEEL CZE s.r.o., Martin Přikryl, PODLAS s.r.o., X - servis park s.r.o., K O O P R O N s. r. o., VAPEE Morava s.r.o., WAXOSTAR trade s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., Stanislav Coufal, PESTANCZ AUTO s.r.o., RONGITAL s.r.o., EURO Sol s.r.o., ZABAG s.r.o., Zemědělské družstvo Olšany - Hablov, SIGMA DOPRAVA spol. s r.o., HUDY trans s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Lutín, Přáslavice, Velký Týnec, Velká Bystřice, Olšany u Prostějova

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

bonus bonusy den EU hledám IT kandidát na dobu neurčitou náplň práce nové plat pozice práce stravenky týden vhodná na dobu náplň obchod PR profi řidič termín