Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Operátor - Elektromechanik (28-35.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy, seniory
Lokalita Chomutov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte elektro vyhlášku a hledáte práci ve stabilní společnosti? Pak jste pro nás ideální kandidát! Rozšiřujeme tým o šikovné elektrikáře! Pošlete nám svůj životopis! Mezinárodní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: OPERÁTOR - ELEKTROMECHANIK (28-35.000 KČ). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • SOU/ SŠ v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. minimálně §5
  • Aktivního člověka, který se zajímá o elektro a mechaniku
  • Ochotu pracovat na směny (12cky)
  • Týmového hráče

Co od Vás očekáváme:

  • Asistence projektovým inženýrům ve specializaci na danou oblast
  • Implementace a zavádění nových procesů
  • Optimalizace nákladů
  • Vyhledávání a řešení technických závad či závad kvality
  • Zlepšování stávajících výrobní procesů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stravenky
  • Nástup možný ihned
  • Smlouvu a dobu neurčitou
  • Penzijní pojištění
  • Čisté pracovní prostředí
  • Fajn kolektiv
  • Lokalitu: Chomutov

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát