Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Operátor - Elektromechanik (28-35.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy, seniory
Lokalita Chomutov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Montážník / montážnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte elektro vyhlášku a hledáte práci ve stabilní společnosti? Pak jste pro nás ideální kandidát! Rozšiřujeme tým o šikovné elektrikáře! Pošlete nám svůj životopis! Mezinárodní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: OPERÁTOR - ELEKTROMECHANIK (28-35.000 KČ). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • SOU/ SŠ v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. minimálně §5
  • Aktivního člověka, který se zajímá o elektro a mechaniku
  • Ochotu pracovat na směny (12cky)
  • Týmového hráče

Co od Vás očekáváme:

  • Asistence projektovým inženýrům ve specializaci na danou oblast
  • Implementace a zavádění nových procesů
  • Optimalizace nákladů
  • Vyhledávání a řešení technických závad či závad kvality
  • Zlepšování stávajících výrobní procesů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stravenky
  • Nástup možný ihned
  • Smlouvu a dobu neurčitou
  • Penzijní pojištění
  • Čisté pracovní prostředí
  • Fajn kolektiv
  • Lokalitu: Chomutov

  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Žatec, Louny
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 26. března
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 22. března
  • Brno
  • Kateřina Štrajtová
  • 30 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 10. května

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

AJ Bor dění elektrikář elektro elektromechanik EU firma HR Chomutov inženýr IT kandidát kvality mezinárodní náplň práce operátor pec pojištění práce pracovní pracovní prostředí prostředí směny SOU společnost společnosti stabilní stravenky životopis asistence kolektiv kov náklad náplň národní oblast obor penzijní penzijní pojištění PR proces procesů projekt projektový řešení technický tým výrobní