Potravinářský pracovník | náborový bonus | Ostrava

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Manuvia DreamJob s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Potravinářství a krmivářství, Dělník / Dělnice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.500 – 26.000 Kč

Manuvia DreamJob s.r.o.

O nás

  • Práce ve společnosti s dlouholetou tradicí zabývající se zpracováním masa a masných

výrobků.

  • Vzhledem k charakteru a popisu pracovní činnosti je práce vhodná spíše pro muže.

Náplň práce:

  • Obsluha a řízení VZV
  • Nakládka a vykládka kamiónu
  • Zaskladnění výrobků do mrazíren
  • Práce se čtečkou

Co od Vás očekáváme:

  • Praxi na VZV – platný průkaz není nutný, obnovíme
  • Zručnost, spolehlivost, důslednost
  • Chuť pracovat s masnými výrobky
  • Dobrou fyzickou kondici
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Praxe v potravinářství výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Náborový bonus
  • Základní mzda 16 200 Kč
  • Přesčasy 25 %
  • Víkend 20 %
  • Příplatek za noční 1 125 Kč/týden
  • Docházkový bonus 0 – 500 Kč
  • Výkonnostní bonus 0 – 3 000 Kč
  • Příplatky za prostředí 1 600 Kč měsíčně
  • Vystavení ZP při vstupní prohlídce
  • Volné víkendy
  • Příspěvek na stravné – stravování v podnikové jídelně
  • Denně čisté pracovní oblečení
  • Ubytování zajištěno
  • Doprava zdarma – Korňa, Turzovka, Vysoká nad Kysucou, Makov a směr Valašské Meziříčí

  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Ostrava
  • Stavby Střechy Komíny s.r.o.
  • 28 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Ostrava
  • Stavby COMPLET s.r.o.
  • Rychvald
  • IMMIKO CZECH, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 13. dubna
  • Rychvald
  • B+K FARMA Rychvald s.r.o.
  • od 20 160 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. dubna
  • Moravské Bránice
  • APV - STAV DS s.r.o.
  • 27 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 1. dubna
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • PEBAL s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 18. března

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., TATRA TRUCKS a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia Ostrava, Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Lead - Project Advices s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Jan Hefner, SVARSERVIS THERMOPROZESS COOPERHEAT, s.r.o., Stavby Střechy Komíny s.r.o., Stavby COMPLET s.r.o., Emir Sejdini, BSC stav, s.r.o., IMMIKO CZECH, s.r.o., B+K FARMA Rychvald s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

AJ bonus Bor činnost den IT Meziříčí mzda nábor náplň práce oblečení Ostrava plat podnik práce pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník praxe prostředí přesčas přesčasy příplatek příplatky příspěvek řízení sklad společnost společnosti stravné stravování týden ubytování Valašské Meziříčí vhodná víkend výkon vysoká zdarma Zruč činnosti dar dobro doprava kov náborový náplň obsluha oprava potravinář potravinářství PR stav výkonnost