- Plný úvazek

Comac jobs s.r.o.
Kompletace Senzorů - Práce Ve Výrobě - Ostrava
Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.
Společnost Comac jobs s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:
Zobrazit nabídky firmyO nás
Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.
Hledáte práci ve výrobě s možností dlouhodobé spolupráce? Jste časově flexibilní, spolehliví a pracovití? Jste manuálně zruční? Pokud jste odpověděli ano, hledáme právě Vás!
Pro našeho klienta, výrobní společnost působící ve výrobě senzorů a pedálů pro automobilový a letecký průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY/MANIPULAČNÍ DĚLNÍK. Vaší náplní práce na této pozici bude zejména výroba a montáž komponentů (senzorů, pedálů), kontrola kvality výrobků, obsluha montážních strojů a další práce v rámci výroby.
Požadujeme:
- Zkušenosti v automotive – výhodou
- Manuální zručnost – podmínkou
- Spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost
- Časovou flexibilitu, ochotu pracovat na 3 směny
- Dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
- Mzda cca od 12.000,– ČM
- Práce na 3 směny v čistém a klidném prostředí
- Smlouvu na dohodu o pracovní činnosti nebo hlavní pracovní poměr
- Možnost převodu do kmenového stavu do 1 roku
- Práci ve stabilní společnosti
- Místo výkonu práce – Ostrava-Hrabová
- Nástup ihned
Zaujala Vás naše nabídka? V tom případě obratem odpovězte na tento inzerát a zašlete životopis na e-mail e-mail přes
Těšíme se na Vaše odpovědi!
Poskytnutím Vašich osobních údajů souhlasíte s jejich shromažďováním a zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. za účelem zprostředkování zaměstnání.



