Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Svářeč/ obsluha svařovací linky - 33.000 - 38.000 CZK

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Svářeč / Svářečka, Svářečský inženýr / inženýrka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 33.000 – 38.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Hledáme schopného kandidáta pro našeho klienta - renomovanou společnost specializující se na výrobu ocelových a hliníkových dílů pro automobilový průmysl. Máte šanci stát se důležitou součástí týmu na pozici:

SVÁŘEČ/ OBSLUHA SVAŘOVACÍ LINKY

Nástup je možný ihned, přímo do kmene společnosti. Pošlete nám svůj životopis nebo krátký profil a domluvíme se na pohovoru, který zahrnuje také ukázku pracoviště.

Náplň práce:

  • Práce u svařovacího stroje, stehování či přímé svařování disku a ráfek
  • Manuální svařování CO2
  • Obsluha stroje a změna programů dle potřeby, vizuální kontrola kvality svaru
  • Podílení se na výrobě ocelových kol pro osobní automobily a vysokozdvižné vozíky

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti s manuálním svařováním či obsluhou svařovací linky
  • Platný svářecký průkaz (převážně ZK 135 – CO2, ZK 111/121)
  • Ochotu pracovat v třísměnném provoze
  • Manuální zručnost a fyzickou kondici

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpětí: 33.000 – 38.000 CZK
  • Docházkový bonus 1500 CZK/ měsíc
  • Příplatek za nepřetržitý provoz (cca 3.000 CZK)
  • Měsíční prémie do výše 21%
  • 13. a 14. plat
  • Dotovaná strava v závodní jídelně
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Bystřice pod Hostýnem
  • ZÁHOŘÍ TRADE s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. března
  • Boskovice
  • JEDNOTA, spotřební družstvo v…
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Kolín
  • JK Beton s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Pelhřimov
  • KOVOVÝROBA ČEKAL s.r.o.
  • 35 700 – 41 000 Kč
  • Pelhřimov
  • AGROSTROJ Pelhřimov, a.s.
  • od 70 000 Kč
  • Hradec Králové
  • BYDLENÍ HK s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Česká Lípa
  • Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a…
  • 25 000 – 35 000 Kč

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., Jan Hefner, Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Idemia Czech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

auto automobil automobily bonus CZK hledám HR IT kandidát kvality měsíc mobil mzda náplň práce nepřetržitý OZP pec penzijní připojištění plat pohovor pojištění práce pracoviště příplatek připojištění SOU společnost společnosti svařování zkušenosti Zruč životopis automobilový průmysl díl dovolené kontrola kov linky měsíční náplň obsluha osobní penzijní PR prémie profi program průmysl příspěvky součást stroj tým vizuál vizuální výše závod zkušenost změna životní