Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Technická Kontrola I Pro Absolventy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Kontrolor / Kontrolorka, Plánovač / plánovačka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 26.000 – 29.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máš technické vzdělání nebo myšlení, seřídíš a nastavíš stroj levou zadní, technická dokumentace pro tebe není španělská vesnice a zmákneš mít všechno pod kontrolou?

Jsi přesně TEN, koho hledáme, pošli mi svůj životopis a dáme ti možnost ve svých kvalitách růst!

Místo výkonu: Brno

Pracovní náplň:

  • Monitoring výrobního procesu
  • Nastavování a instruktáž k novým výrobním procesům
  • Seřizování, nastavování a údržba strojů
  • Detekování vadných kusů
  • Předcházení výrobě vadných kusů

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ technického směru výhodou
  • Analytické a technické myšlení
  • Znalost základních měřidel
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochota práce na 3 směny
  • Samostatnost a chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Plat až 29 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardně ohodnocená směnnost
  • Dotovaná strava
  • Osobní ohodnocení a odměny
  • Čisté a klimatizované prostředí
  • Možnost kariérního postupu

  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Karlovy Vary
  • BOHEMIA PORCELÁN MORITZ ZDEKAUER 1810 s…
  • od 12 200 Kč
Zveřejněno: 15. září
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • LAKUM - AP, a.s.
  • od 13 500 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Uherský Brod
  • PD PLAST, spol. s r.o.
  • od 115 Kč / hod
Zveřejněno: 25. září
  • Ždánice, Hodonín
  • STAR TECHNIK, s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • od 17 500 Kč
Zveřejněno: 31. července
  • Žirovnice
  • Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 14. srpna
  • Nové Sedlo, Sokolov
  • restec s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 13. prosince
  • Benátky nad Jizerou
  • Družstevní závody Dražice - strojírna s…
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Údlice
  • Schrag CZ s. r. o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Velké Meziříčí
  • Mehmet Yükselten
  • od 17 900 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
  • Žďár nad Sázavou
  • ŽĎAS, a.s.
  • od 21 480 Kč
  • ADLER KOVO s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Měřín
  • Mc Omnia s.r.o.
  • 23 650 – 27 197 Kč
  • TOKOZ a.s.
  • od 20 200 Kč
  • Ostrov nad Oslavou
  • Patro s.r.o.
  • 21 480 – 29 000 Kč
  • Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • RestCo KV s.r.o.
  • 23 400 – 26 100 Kč
Zveřejněno: 21. prosince

MIKON TOOLS s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Manuvia, a. s., organizační složka, JISTU recruitment s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., FRIGERA s.r.o., Šmídl s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Věra Pietrasová, FORUM STANY s.r.o., Advateq s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Technik / technička IT, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Geodet / Geodetka, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Montážník / montážnice, Designér / Designérka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

absolvent Brno dokumentace hledám hodnocení IT místo Most možnost náplň práce NDA odměny ohodnocení plat postup práce pracovní prostředí růst samostatnost směny SOU výkon vzdělání znalost životopis dar dokument dovolené kariérní kontrola kov myšlení náplň osobní PR pracovní náplň proces procesů standard stav stroj technická technické údržba výrobní