Vedoucí Technické Kontroly

Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Horčičková, zobrazit tel. číslo

Máte analytické a technické myšlení? Máte zkušenosti s měřidly a zajímáte se o kvalitu?

Pro našeho Jabloneckého klienta, který se zabývá výrobou motorů, hledáme Vedoucího Technické Kontroly.

Popis pozice:

- plánování a vedení technických kontrol při výrobě a opravách spalovacích motorů

- zodpovědnost za vedení čtyřčlenného týmu technické kontroly

- vstupní a výstupní kontroly výrobků

- vzorkování nových dílů

- interní audity výrobku

- měření dílů

Profil kandidáta:

- praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici, nejlépe z automotive

- znalost technologií strojírenské výroby a čtení strojírenských výkresů

- znalost požadavků norem ISO 9001

- znalost nástrojů řízení kvality v automobilovém průmyslu (8D, FMEA, PPAP,...)

- anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

- jistotu stabilního zaměstnání

- odborné a vzdělávací kurzy

- jazykové kurzy

- příspěvek na stravování ve výší 100,-

- zvýhodněný tarif od O2

- 3 dny sick days

- zvýhodněné bankovní služby

- sleva na dovolenou od CK Alexandrie

Zaujala Vás nabídka? Pošlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář!

Máte zájem o tuto nabídku?