Práce: Denní recepční

lokalita: Karlovy Vary zadavatel: Richmond a.s. Odpovědět na inzerát

Lázeňský hotel Richmond Karlovy Vary je zdravotnické zařízení se zahraniční klientelou, které poskytuje léčbu až pro 240 pacientů, včetně ubytovacích a stravovacích služeb.

Hledáme vhodného uchazeče na pozici denní recepční.

Náplň práce:

  • komunikace s hosty, vedení běžné administrativy spojené s chodem recepce.

Požadujeme:

  • znalost ČJ, NJ, AJ, RJ slovem, znalost používání PC, pečlivost, ochotu učit se, schopnost korektního jednání a vstřícného vystupování, vytrvalost, trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • měsíční a pololetní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost personálního stravování
  • zaměstnanecké benefity
  • příjemné pracovní prostředí

Místo práce: Karlovy Vary

Termín nástupu: dle domluvy

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Karlovy Vary

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Václava Kočandrlová

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist