Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Operátor výroby mléčných výrobků

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.000 – 23.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu určitou 16. 9. 2020 — 16. 9. 2020

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

HLEDÁME ŠIKOVNÉ UCHAZEČE NA POZICI OPERÁTORA VÝROBY MLÉČNÝCH VÝROBKŮ

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • 112 Kč / hod
  • nepřetržitý provoz
  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • sleva na nákup výrobků

Náplň práce:

  • obsluha strojů, odebírání a kontrola produktu a balení,
  • lehká práce na lince u jogurtů
  • kontrola kvality
  • práce v chladném prostředí

Požadujeme:

  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • dochvilnost, spolehlivost, manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav

Kontakt: Vendula Kaulová zobrazit tel. číslo

Kuchař/kuchařka

Nutně vás hledají
  • Ostrava
  • Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková…
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Ostrava
  • LF Národní s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Kotvrdovice
  • Ševčík HYDRO s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Dačice
  • Zahradnictví v Kaštanech s.r.o.
  • 17 600 – 22 400 Kč
  • Hodonín
  • Pavel Sprušanský
  • od 25 000 Kč
  • Uhřice, Hodonín
  • Dagmar Sovová
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Ludgeřovice
  • A.D.S. stabil s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Opava
  • Střední škola hotelnictví a služeb a…
  • od 18 390 Kč
  • Svijany
  • NADOKO s.r.o.
  • 26 000 – 32 000 Kč
  • Liberec
  • Pavel Dolejš
  • od 40 000 Kč

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

hlavní IT kvality náplň práce nepřetržitý operátor plat práce pracovní pracovní poměr prostředí příplatky zákoník zdravotní zdravotní stav Zruč kontakt kontrola kov náplň obsluha operátor výroby poměr PR rámec stav stroj výroby