Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Elektromechanik - bonusy, prémie, aj. (Teplicko)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu Elektromechanika.

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností,
  • bonusy od společnosti (13. plat, penzijní připojištění, příspěvky na stravování, jazykové kurzy…),
  • rodinné benefity (vánoční balíčky, příspěvky na den otců, květiny na dny matek…),
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy,
  • moderní pracovní prostředí,
  • přístup k nejmodernějším technologiím,
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • možnost podílet se na nových projektech.

Náplň práce:

  • provádění technické údržby, oprav a úprav řídicích systémů,
  • sestavování a montáž elektrických a elektronických částí strojů a zařízení,
  • realizace změn, úprav a inovací systémů při náběhu nových projektů,
  • diagnostika a předcházení poruchám,
  • komunikace se zákazníky a dodavateli technologií,
  • místo výkonu práce: Teplice.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání ideálně v oboru elektromechanik,
  • vyhláška 50/1978 Sb.,
  • ochotu pracovat ve směnném režimu,
  • znalost cizího jazyka výhodou,
  • výhodou znalost systémů PLC, Siemens.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková zobrazit tel. číslo e-mail přes odpovědní formulář

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
včerejší
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března
  • Plzeň
  • Demkovičová Nela
Zveřejněno: 13. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ESON s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Skanska a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., PATOK a.s., SH Job Partners s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Řidič / Řidička, Dělník / Dělnice, Domácí práce, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Laborant / Laborantka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Teplice, Dubí, Krupka, Přestanov, Litvínov, Ústí nad Labem, Most, Lovosice, Velké Březno, Siřejovice, Žitenice, Havraň

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

AJ benefit benefity bonus bonusy Bor den dění elektro elektromechanik firma hodnocení IT job komunikace kurz kurzy místo možnost náplň práce ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění požadavky práce pracovní pracovní prostředí prostředí připojištění režim rozvoj růst řízení společnost společnosti stabilní stravování Teplice výkon vzdělání znalost díl dny elektrický finanční firmy jazyk kariérní kolektiv kontakt kov místo výkonu práce možnost kariérního růstu náplň národní obor osobní penzijní PR prémie projekt příspěvky přístup sever severní stav stroj systém technické technolog zákazník zkušenost