Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Inženýr kvality - bonusy , prémie , aj .

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 60.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Nadnárodní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici Inženýra kvality.

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností,
  • bonusy od společnosti (5 týdnů dovolené, prémie, stravenky v hodnotě 90 Kč…),
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy,
  • moderní pracovní prostředí,
  • přístup k nejmodernějším technologiím,
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • možnost podílet se na nových projektech.

Náplň práce

  • řízení zákaznických reklamací a požadavků,
  • komunikace a jednání se zákazníky,
  • zodpovídání za rychlé a úspěšné řešení reklamací,
  • analýza možného výskytu a vlivu vad,
  • účast na vývoji nových produktů,
  • kontrola požadované kvality a kvantity vstupů a výstupů ve výrobě,
  • kontrola dodržování norem ISO,
  • aplikace moderních metod,
  • návrh nápravných zařízení,
  • vyhodnocování ztrát ve výrobě,

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického směru,
  • znalost ISO norem,
  • praxe v oblasti automotive,
  • znalost nástrojů řízení jakosti a neustálého zlepšování (8D, 5×WHY, Ishikawa, SPC, FMEA, 5S, SMED, Six Sigma),
  • komunikativní znalost NJ

  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
  • Chomutov
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 9. října
  • Okříšky
  • FRAENKISCHE CZ s.r.o.
  • od 29 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Krupka
  • Snoeks Automotive CZ s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • Mladá Boleslav
  • Trelleborg Mladá Boleslav s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Jihlava
  • Heatex Czech Republic s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Krupka
  • Jaroslav Třešňák
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Kraslice
  • Lantal Parts s.r.o.
  • 15 000 – 20 500 Kč
  • Bechyně
  • Lázně Bechyně s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Mošnov
  • JOB AIR Technic a.s.
  • od 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

AJ analýza auto bonus bonusy dodržování EU hodnocení inženýr ISO IT komunikace kvality možnost náplň práce ohodnocení požadavky práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí reklama rozvoj růst řízení společnost společnosti stabilní stravenky znalost aplikace díl dovolené finanční firmy jednání kariérní kontrola možnost kariérního růstu náplň národní nástroj oblast oblasti osobní PC PR prémie projekt přístup řešení stroj technické technolog tým zákazník zkušenost