Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Operátor výroby-zpracování kovů, až 35 000, ubyt. PROSTĚJOV

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • Výroba pro železniční a automobilový průmysl
  • Obsluha robotů a strojů
  • Starost o své pracoviště

Nabízíme

  • Dotované závodní stravování
  • Dotovaní ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivační finanční ohodnocení

Požadujeme

  • Pracovitost
  • Zodpovědnost
  • Fyzická zdatnost
  • PRÁCE V PROSTĚJOVĚ

V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete životopis spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

Lead – HR Services, s.r.o.
Kontaktní osoba: Andrea Kinzelová
Email: e-mail přes odpovědní formulář, zobrazit tel. číslo

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Hluboká nad Vltavou
  • MEDICA HOLDING CZECH s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • České Budějovice
  • Los Amigos s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • KUBOUŠEK Systems s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Pivovar Samson s.r.o.
  • od 21 590 Kč
  • Loděnice, Beroun
  • SUSPRO s.r.o.
  • 32 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Parkoviště
Zveřejněno: 28. března

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Bohumín

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

auto automobil email hodnocení HR IT mobil náplň práce odpovědnost ohodnocení operátor práce pracoviště stravování telefon ubytování výroba životopis automobilový průmysl dovolené finanční informace kontakt kov motivační náplň obsluha operátor výroby PR průmysl případ robot stroj výroby závod