Skladník v Olomouci - od 31.000Kč

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenosti s prací skladníka, nebo se rádi naučíte něco nového? Tak pojďte pracovat k nám a přidejte se do našeho kolektivu, kde Vás rádi přivítáme.

Hledáme kolegy na pozici – SKLADNÍK - vše Vás naučíme!

Popis pozice:

  • Vyskladňování materiálu na určené místo
  • Práce s dodacím listem
  • Výdej materiálu ze skladu do dílny
  • Práce podle pracovních postupů

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s obsluhu vysokozdvižného vozíku výhodou, ale ne podmínkou
  • Vzdělání SŠ nebo SOU (elektrotechnického směru - výhodou)
  • Praxe ve skladu výhodou
  • Zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • Výhodná lokalita přímo v Olomouci s dostupností MHD
  • Nástup ihned
  • Nástupní mzda – 160 až 192Kč/hod + 18% měsíční prémie - nováčci mají tedy měsíčně včetně prémie minimálně 31.000Kč
  • 3 směnný provoz - ranní, odpolední (příplatek 8Kč/hod.), noční (příplatek 21Kč/hod.)
  • V rámci pohovoru Vám ukážeme obsazované pozice a rádi vše vysvětlíme

V případě zájmu neváhejte odpovědět prostřednictvím tlačítka níže, nebo zašlete svou odpověď na e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát