LÍDR PREVENTIVNÍ ÚDRŽBY [Stabilní společnost] (svkkq)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Most
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • Vedení týmu preventivní údržby – 6 lidí
  • Provádět opravy a preventivní zásahy na zařízeních dle stanovených požadavků
  • Spolupracovat s plánovačem údržby na vytváření plánů oprav v rámci preventivních údržeb na základě informací ze směnové údržby
  • Kontrola provedených prací, rozjezd zařízení, předání do provozu
  • Motivace týmu, zodpovědnost za výsledek

Požadujeme:

  • SOU,  SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s údržbou a vedením týmu – výhodou
  • Znalost průmyslových automatů
  • Částečná znalost anglického nebo německého jazyka – výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zodpovědnost, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • zaměstnanecké výhody
  • práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti
  • možnost jazykových a odborných kurzů

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

  • Chomutov
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Žatec, Louny
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března
  • Praha
  • lidr.praha@decathlon.com
  • 37 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 25. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., JOB spectrum s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., KB - BLOK systém, s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., Lidé a Příležitosti s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Most, Havraň, Litvínov, Chomutov, Postoloprty, Teplice, Louny, Žatec, okres Louny, Dubí, Krupka, Přestanov, Lovosice, Kadaň

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

auto Bor den elektro event job kurz mezinárodní Most motivace možnost nabídka náplň práce nové odpovědnost plán práce pracovní pracovní nabídka řízení SOU společnost společnosti stabilní vedení výhody vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zkušenosti znalost životopis anglické automat jazyk kontrola kov náplň národní německé odbor odborný opravy PR průmysl průmyslový předání přístup technické tým vedení týmu výrobní výsledek zaměstnanecké zkušenost