Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Získejte práci mechanika údržbáře strojů v Ostravě s platem až 45 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava   Zobrazit na mapě
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Energetika, životní prostředí, ekologie, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Ostravský výrobní závod se specializuje na produkci identifikačních dokumentů pro tuzemský i zahraniční trh a s ním související procesy. Rozšiřujeme náš tým a hledáme mechanika údržbáře.

Hlavní pracovní náplň

  • údržba a servis technologických zařízení výroby včetně preventivní údržby
  • zabezpečení a údržba technologického vybavení budovy společnosti
  • vedení operativní technické evidence oprav technologického zařízení
  • odpovědnost za řádné vedení záznamů a archivaci předepsané dokumentace
  • odpovědnost za hospodaření s přidělenými náklady, technickými prostředky a vybavením na servis a údržbu
  • pracovní doba nepřetržitý provoz, 12 hodinové směny (6:00 – 18:00 či 18:00 – 6:00) v režimu krátký/dlouhý týden

co vám nabídneme

  • plat až 45 000 Kč
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • bonusy/prémie
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas, kafetérie
  • vzdělávací kurzy, školení

co od vás očekáváme

  • znalosti z automatizace a řízení (senzory, PLC, pneumatika, hydraulika)
  • znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb., §6
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost
  • základní znalost anglického jazyka vítána
  • trestní bezúhonnost

Pokud jste technicky zdatný, který hledá výzvu v dynamickém prostředí výrobního závodu, přidejte se k našemu týmu. Zašlete nám svůj životopis

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

auto bonus bonusy den doba dokumentace dovolená EU event evidence hlavní hledám HR inzerát IT kurz kurzy nabídka nabídka práce náklady nepřetržitý nové odpověď odpovědnost otázky pec pečlivost plat pojištění práce pracovní pracovní doba procesy prostředí připojištění příspěvek režim řízení směny SOU společnost společnosti sport stravenky stravování školení týden vedení vzdělávací kurzy znalost znalosti životopis anglické automat automatizace dokument jazyk kontakt náklad náplň odpovědný pečení penzijní PR pracovní náplň prémie proces přístup servis stroj technické technický technolog trh tým údržba vybavení výběr výrobní výroby vzdělávací kurz zahraniční závod záznam životní