Práce: Jednoduchá manuální práce - až 25 000 Kč/měsíc #ekzBk

lokalita: Jihlava zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou elektromechanických komponentů pro automobilový průmysl, hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na jednoduchou manuální práci.

Práce probíhá v čistém, moderním a velice příjemném pracovním prostředí v Hruškových Dvorech. Tato nabídka zaměstnání je vhodná i pro uchazeče bez praxe – vše vás rádi a ochotně naučíme!

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte nám na tento inzerát odpovědět, případně rovnou volejte, těšíme se na vás!

Nabízíme:

  • mzda 23 000 – 25 000 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní příplatky (nad rámec zákoníku práce)
  • stravenky v hodnotě 80 Kč, případně dotované obědy/večeře přímo na pracovišti!

Požadujeme:

  • pracovité a spolehlivé uchazeče
  • čistý trestní rejstřík
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jihlava

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

23.000 – 25.000 Kč

Toplist