Volné místo ve firmě CDS - VIROPLASTIC CZ s.r.o.

Obsluha balící linky - Frýdek-Místek

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Frýdek-Místek
Firma CDS - VIROPLASTIC CZ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Obsluha strojů
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

CDS - VIROPLASTIC CZ s.r.o.

Pojďte pracovat do CDS-VIROPLASTIC CZ s.r.o. Jsme evropským lídrem ve výrobě plastových uzávěrů pro PET lahve. Klademe důraz na výzkum a vývoj našich produktů a co největší automatizaci výroby. Firemní kořeny jsou ve slunné Itálii, kde máme také vlastníka, společnost ve Frýdku-Místku vede český ředitel. Záleží nám na tom, aby ve firmě panovala přátelská atmosféra a vstřícné prostředí.

Do moderní dynamické společnosti s pokročilými technologiemi, vyrábějící široké spektrum plastových uzávěrů pro PET láhve přijmeme kolegu/kolegyni do laboratoře kontroly kvality. Patříme do italské skupiny společností Wisecap, která dodává plastové uzávěry v rámci EU, UK i na blízký východ. Provozovnu máme na kraji Frýdku-Místku v Lískovci.

Náplň práce:

12-ti hodinové směny od 6.00 do 18.00, od 18.00 do 6.00. – 2 dny denní, 2 dny noční, 4 dny volno

  • obsluha strojů na balení a chystání krabic s vyrobenými uzávěry
  • kontrola balení, práce s ochrannou fólií
  • práce s paletových vozíkem
  • další manipulační práce při výrobě
  • obsluha stroje na třídění, laserový potisk víče

Co od Vás očekáváme:

  • fyzická zdatnost, pracovitost a spolehlivost !!!
  • ochota dlouhodobé spolupráce
  • zkušenosti z výrobního prostředí výhodou / ne podmínkou
  • slušné chování / případně maturita by byla super

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci v stabilní moderní společnosti ve Frýdku-Místku s Italskými vlastníky a českým ředitelem
  • pojď se s námi podílet na výrobě a distribuci velmi kvalitních uzávěrů na PET láhve, se kterými se můžete běžně setkat v obchodech v ČR i střední Evropě. Snižujeme stav spotřeby plastového materiálu pomoci nových moderních technologií výroby. Máme víčka s velmi malou gramáží!
  • měsíční bonusy
  • stravenky - 2 ks za směnu ( 140,- hodnota jedné stravenky)
  • celofiremní dovolená v době vánočních svátků navíc

celkem máme 28 benefitů :)

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Frýdek-Místek
  • Trenkwalder a.s.
  • 25 500 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • THERMA FM, s.r.o.
  • 26 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Havlíčkův Brod
  • Amylon, a.s.
  • 22 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Brniště
  • Partner in Pet Food CZ s.r.o.
  • 29 200 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. října
  • JH GROUP, spol. s r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 12. července
  • Brniště
  • 16 500 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • Blučina
  • Pánek DOSP s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Malá Morávka
  • PRODOS spol. s r.o.
  • 31 000 – 35 000 Kč
  • Háje, Praha
  • Základní škola s rozšířenou výukou…
  • 19 700 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • Štětí
  • LABE WOOD s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Beskydské uzeniny, a.s., THERMA FM, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Technické služby Havířov a.s., PLAKOR CZECH s.r.o., Česká pošta, s.p., Lead - Project Advices s.r.o., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., KLIM cars s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., O.K. solution, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Nový Jičín, Pržno, okres Frýdek-Místek, Frýdek-Místek, Nošovice, Fryčovice, Raškovice, Havířov, Hnojník, Mošnov, Příbor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

AJ benefit bonus bonusy Bor český ČR den dění dovolená EU Frýdek Frýdek-Místek HR chování IT kraj kvality Místek náplň práce nové práce prostředí ředitel směny společnost společnosti spolupráce stabilní STK stravenky technologie třídění volno zkušenosti díl dny firemní hodnota kontrola kontroly kov kvalitní linky materiál měsíční náplň navíc obchod obsluha pomoc PR případ rok stav stroj střední technolog výrobní výroby zkušenost